Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gólyatábor? Mire számítsak?

Gólyatábor? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Jó, rossz élmények? Milyen volt? Hétfőn megyek 4 napra...

azsem baj ha esetleg a Csepeli Kossuth-ból ír valaki róla infót...

kicsit izgulok, hogy hogy fogom érezni magamat mert nem vagyok az a könnyen megnyílós típus és hát hallottam szivatásokról...és kell majd fürdeni?(mármint nem zuhany hanem balcsi v medence v ilyesmi)..

mit érdemes csinálnom v vinnem magammal?


2011. aug. 25. 11:58
 1/4 Dodesz.. ***** válasza:

Szia!

Vigyázz, agyonszivatják az olyat aki félős! Lehet éjjel összekenik a hajadat ragasztóval..Vagy levetkőztetnek..

:DDD

Be ne vedd. :P


Szerintem tök jóóóó a gólyatábor! :D

Énsem voltam megnyílós típus, de mindig mindenkivel tudtam beszélgetni, nyíltak voltak felém is..sTb... Én be tudtam illeszkedni. :D

2011. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké köszi...remélem énis betudok majd :P

amúgy van valami konkrét élmény? tanács ? :D

2011. aug. 25. 16:02
 3/4 OwnedDM válasza:
levágják a lábad
2011. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát !!!


Elég nagy szivatásokra számíthatsz ha olyanok akik szervezik... én inkább nem, mesélnék , lehet elmenne a kedved tőle :D de most már jót röhögök rajtuk :) légy vidám nevess és érezd jol magad :)

2011. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!