Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szinésznő akarok lenni. Már...

Szinésznő akarok lenni. Már voltam statiszta is és imádom. Anya azt mondja ne legyek! De ez az álmom? Ragaszkodni kell az álmokhoz nem igaz? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress a közelben vagy a suliban egy színjátszó kört, és jelentkezz. Ott el tudod dönteni, mennyire vagy tehetséges.
2011. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, először tudd meg mennyire vagy tehetséges színész, de ne törjön le ha azt mondják béna vagy, mert sokan azt hiszik azt csinálhatják amikben jók. Na akkor elmondom neked h a siker 10%-a tehetség, 90%-a szorgalom. Addig gyakorolj addig nézz filmeket, addig járj színházakba, míg olyan jó nem leszel, h azt mondják rólad.. ''Húú ez tud valamit,,



Az álmokat meg lehet valósítani, csak hit kell hozzá. Higgy benne, tegyél érte. Tudom rosszul hangzik, de nem biztos h a szüleidnek igaza van ugyanolyan emberek, mint te. Az álmok azért szépek, mert valóra lehet váltani őket. Csak bízz magadban és ne hallgass a kritikákra, ez az én véleményem az álmokról :D

2011. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Második, egyetértek, de azért hallgass az építő, normális kritikákra, mert tanulhatsz belőlük. Amúgy tényleg sok sikert!

(Első voltam)

2011. szept. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!