Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk! HA barátnőtökkel sétálto...

Fiúk! HA barátnőtökkel sétáltok és beszól nektek valaki valamit, Ti mit tesztek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én, mint nő, k*rvára nem bírnám, ha nekiállna hősködni, és visszavágni. Más se hiányzik, hogy engem is bajba sodorjon.

Nem kell felvenni, ha beszólnak. Ennyi. Az érett férfi onnan ismerszik meg, hogy higgadtan kezeli a helyzeteket.

Persze az ugri-bugri 15-20 évesek még bizonyítani akarnak a nő előtt, hogy ők nem puhap*csüek és hú meg há...

2011. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsővel egyetértek, csak férfi oldalról:

ha valaki mond nekünk valamit, leszarjuk.

Nem különösebben érdekelnek a járókelők meg a véleményük...


Ha lány megsértődik a beszóláson, akkor meg a lánnyal is baj van, akkor se a beszólót kell megedzeni hanem a lányt....

2011. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, megfogadom a tanácsotokat, csak nagyon dühös tudok lenni, ha a barátnőmre valamit mondanak.
2011. szept. 2. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:
engem mondjuk idegesít, ha nem védnek meg. akár egy szóval is. ezzel tudja igazolni, hogy szeret, nem azzal, hogy kussol, mintha mi sem történt volna.
2011. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó:

természetes hogy a férfi megvédi a nőt. Ezzel senki nem szállt vitába.


Annyi a lényeg hogy ha valaki azt mondja neked hogy "rib@nc vagy!" akkor nincs mitől megvédeni téged: ezek csak szavak és ha te ettől felhúzod magad, akkor neked kell az érzéseidet jobban kezelni. Senki nem ütött/akart megütni vagy akárhogy ténylegesen bántalmazni. Csak szavak. Ha szavakkal meg lehet bántani, akkor neked kell még fejlődnöd!

2011. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!