Megtegyem ne tegyem?

Figyelt kérdés
Már túl régóta gondolkodom a halálon több éve és semmi se javul egyre jobban gyűlölnek senki se szeret nem bírok tovább élni. Amit el lehet rontani azt én mind elrontottam. akiket szeretek nem szeretnek nincs értelme az életemnek. Meg akarok halni tényleg nincs más megoldás én soha nem leszek boldog így nyugodtan meghalhatok?
2011. szept. 4. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ne tedd meg.
2011. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lóf*aszt szedd szépen össze magad és kezdj változást az életedben, ha sírsz meg nyafogsz akkor persze hogy rosszabb lesz. Ha el akarsz érni valamit akkor tegyél is érte velemit...
2011. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
már mindent megtettem...
2011. szept. 4. 18:44
 4/16 anonim ***** válasza:
Ugyan már... dehogy mindent. Mindig maradnak még lehetőségeid, csak most nem veszed észre őket. Hány éves vagy?
2011. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
17 és sok lehetőségem van mindenem megvan mondhatni de mindenki gyűlöl és lenéz és kibeszél és szid és mindig én vagyok a rossz bármi legyen nekem ebből elég...
2011. szept. 4. 18:49
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez a legkönnyebb. Emeld fel a feneked, mássz ki a gödörből, változtass! Te irányítod a sorsod, csak rajtad múlik minden.
2011. szept. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
de nem az a bajom, hogy rossz irányba haladok mert jól teljesítek... csak senki nem törődik velem mindenki csak szid és én ezt nem bírom semmi rosszat nem teszek és akkor is utálnak nem is ismernek és meg se akarnak ismerni
2011. szept. 4. 18:53
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne siránkozz, cselekedj! Metro 3-ik sín tökéletes megoldás:
2011. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nah pont ez a bajom ha más ilyeneket ír ki annak tuti azt írják ne tedd mert biztos szeretnek... nekem meg azt hogy hova ugorjak... mintha rám lenne írva hogy rúgj belém
2011. szept. 4. 18:58
 10/16 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

nah pont ez a bajom ha más ilyeneket ír ki annak tuti azt írják ne tedd mert biztos szeretnek... nekem meg azt hogy hova ugorjak... mintha rám lenne írva hogy rúgj belém



Minden ilyen hülye nyafogónak ezt írom, ha csak figyelem kell, akkor ne nyavalyogj, ha öngyilkos akarsz lenni, akkor hajrá, de ásnak ne legyen baja! Ezért jó a 3-k sín, csak pucolni kell utána, az égett húst!

2011. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!