Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érzem férfinak magam?

Miért nem érzem férfinak magam?

Figyelt kérdés

annyira felős és zárkozott vagyok.. nem igazán szeretek új emberekkel beszélgetni, főleg azokkal akik idősebbek nálam.. inkább elhuznám a csíkot

és már 18 vagyok de édesanyám is szokta mondani sokszor még ojan gyerek vagyok.. ez nekem rosz érzés :(

Szeretném férfinak és okos embernek érezni magam :D


2011. szept. 8. 23:49
 1/6 anonim válasza:
18 évesen még senki sem férfi, inkább fiú/fiatalember :) Meglátod majd 25 évesen máshogy fogod érezni.
2011. szept. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
eh, tudom, hogy nem sokat segít, de énis nagyon félős vagyok :) azért mesélj, vannak barátaid?
2011. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs annyira sok barátom.. az osztálytársakkal se vagyok ojan joban, inkább nálam kisebbekel szeretek barátkozni..

Barátnöm nincs ez talán a legnagyobb baj.. Édesanyám már 60 éves, édesapám 11 éves koromba meghalt..

2011. szept. 9. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
értem... de szerintem semmi baj sincs veled ^^ esetleg egy msn cím csere? akkor talán jobban átlátnám a helyzeted és próbálnék segíteni neked meg minden :)
2011. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
valaki111@yahoo.com :D
2011. szept. 10. 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:
felvettelek, de ha nem jelzi ki neked: blackpapermoon@citromail.hu
2011. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!