Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szokjak le a fészről?

Hogyan szokjak le a fészről?

Figyelt kérdés

Tehát az a szituáció, hogy nincsenek barátaim, mert a maradék egy is át.baszott, mert túlságosan ragaszkodtam hozzá. Van egy csaj, akit k-urvára mindegy, h honnan ismerek és elkezdtem vele cseten beszélgetni, aztán hívott, h találkozzunk, ami -ahhoz képest, h egy punnyadt ge.ci vagyok, aki utálja az embereket,- jól sikerült. Flyton bajai vannak, amiért én persze k-urvára sajnálom és mindig mondom a nagy okosságokat. Igazából int ember nagyon nem szimpatikus nekem, csak kicsit leszbikus hajlamaim vannak és néha álmodoztam róla, meg ezt gondolom jóindulatnak vette és azt hitte, h haverok lehetünk. De mondjuk pont nem. Na, és a lényeg az, hogy mindig várom, h fent legyen cseten, de nem írok rá és hosszú félórákat képes vagyok elbas.zni azzal, h várom, h rámírjon és közben azzal foglalom le magamat, hogy a sosemvolt barátaim képeit nézvén még mélyebbre süllyedjek az önsajnálatba, hogy engem senki sem hívott alkoholizálni, vagy csak szórakozni és végül is az anyám sem gondol rám. Összefoglalva az a lényeg, hogy kétpercenként lépkedek be, hogy hátha fent van az a csja, aki mellesleg nem is számít és akivel nem is tudok miről beszélni, sőt különben is folyton kilép, meg pont megy, mikor véletlenül én írok rá ezen kívül meg csak mások életét nézem. És ezt visszaolvasva röhögnöm kell magamon, hogy mekkora egy nyomorék vagyok és Asteroids Galaxy-ra ki szeretném próbálni az ópiumot.


Köszönöm gyakorik, te vagy a legjobb barátom!


2011. szept. 9. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sehogy.:D
2011. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tisztában vagy vele, hogy ezzel nem oldódik meg az életem? Gondolkozz tovább!
2011. szept. 9. 22:30
 3/12 anonim ***** válasza:

Töröld magad. Én is töröltem, de én azért mert nem használtam. De attól az életed nem fog megoldódni.

[link]

2011. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nincsenek barátaid,de fészbuk függő vagy? hát a 2 pont üti egymást de mind1,szerintem meg egy elkényeztetett hülye kis lotyó vagy,maradj csak FB-n pont neked való
2011. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

egy városban laksz ezzel a csajjal?

hívd el valahova akár csak sétálni is.

lehet csak azért érzel iránta leszbikus vágyakat mert nincsenek barátaid, nincs aki törődik veled

2011. szept. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem elkényeztetett vagyok, csak nagyképű és lenéző, mert csak úgy tudom velem egyenrangúnak tekinteni másokat, ha a gondolataimban lehúzom őket.


az a baj, hogy engem ez a csaj nagyon idegesít a faékszerűségével, de ha látnátok milyen szemei vannak :O

Hozzáképzeltem tulajdonságokat, amik neki sosem voltak és azt hittem, ettől más lesz, de nem, mert csak egy kis hülye pi.csa. fájdalmas a csalódás :D


a törlés jó ötlet, csak az a baj, hogy a suliból minden cucc oda megy fel, azok pedig kellenek nekem. erre már én is gondoltam, csak az a baj, hogy gyakorlatilag ha nem lennék fent, már egy csomószor mentem volna suliba, úgy, hogy pont nem volt, meg ilyesmi :/

2011. szept. 10. 10:42
 7/12 anonim válasza:
Töröld magad, és alakíts ki NORMÁLIS EMBERI KAPCSOLATOT!
2011. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De hogy, ha egyszer mindenki egy tájvidéki bunkó paraszt, én meg a szegény áldozat vagyok?!
2011. szept. 15. 20:45
 9/12 anonim ***** válasza:

hallod ..te csodálkozol ha "utálod az embereket" és nincs barátaid?.....meg ez f*szság már megbocsáss h facebookon vannak fent sulihoz anyagok.mert akinek nincs gépe vagy fb?.. és a ronda beszéded az meg a másik.. ilyen lányokkal se szeretnek sokan szóba állni aki minden beszélgetésben vagy 3-szor elejti h "g*ci"... meg mi ez h leszbikus hajlamaid vannak .. lehet azért mert nincs barátod senki se csak ő. amúgy meg ilyen sincs mert MINDENKINEK vannak barátai legalább 1 vagy 2 ! olyan nincs h egy barátja sincs senkinek..ha meg igen hát megbocsáss , eléggé ritka ..o,O chh .. ja és meg ez is meg mégis mi? -> " mindenki egy tájvidéki bunkó paraszt, én meg a szegény áldozat vagyok?! " ..............te szegény áldozat?? inkább fordítva te vagy egy bunkó paraszt már csak a beszéd stílusodból is. nem tudom mit vársz. TISZTA GÁZ !

azért a korod is érdekelne -,- pfuu....

2011. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azt látom, hogy szeretnél egy kis figyelmet magadnak valahogyan. Hidd el, mindenki így van... Mármint mindenki szeretne jó emberi kapcsolatokat. A gyógyír az önismeret lehet erre. Biztosan nagyon fiatalka vagy még, és lesz mit magadban felfedezned! Ha felteszed magadnak a kérdést: Ki vagyok én?, mi lenne a válaszod? Mik az életcéljaid? Milyen elvek szerint élsz? Mert amíg az ember nem ismeri önmagát, addig bizonytalan lesz, és ezt fogja sugározni a külvilág felé is. Kicsit állj meg, pihenj, fújd ki magad, és befelé figyelj! ;) Mindig megvan a válsz!
2011. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!