Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lehet az hogy nehezemre...

Miért lehet az hogy nehezemre esik odamenni az emberekhez?

Figyelt kérdés
Akiket már kicsit ismerek, néha azokhoz is, az iskolában, nehezen megyek oda a többiekhez. 14/F Mit tehetnék ez ellen?
2011. szept. 17. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 éves vagyok és még mindig ilyen vagyok. :(

Nem véletlenül nincs egy barátom sem. :/

Tanácsot nem tudok adni, de remélem, Neked sikerül változtatni ezen! :)

2011. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ennek először az okát kéne megtudni. Félsz valamitől? Vagy miért nem mész oda?
2011. szept. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Attól félek olyankor hogy nem hallgatnak végig vagy nem érdekli majd őket amit mondani akarok, vagy meg se értik esetleg amit mondok.
2011. szept. 18. 11:22
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Én meghallgatnálak. :)
2011. szept. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
végez közvélemény kutatást
2011. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azt írtad h

Attól félek olyankor hogy nem hallgatnak végig vagy nem érdekli majd őket amit mondani akarok, vagy meg se értik esetleg amit mondok.


Volt ezekre példa, ha igen milyenek? Vagy olyan mély, elvont témáról szeretnél velük beszélgetni, amiket nem könnyű megérteni?

Próbáld röviden beszélni igazából az angol ezt small talknak hívja szóval köznapi dolgokról, óráról, dolgozatról, vagy bármiről ami éppen téma. Állj a többiek közé figyeld mit beszélnek és szólj hozzá a témához először csak pár szóban akár helyeslés (igen megértem ismerős a szitu nekem is volt ilyen...), akár csak rövid véleménynyilvánítás (nekem is tetszik ez az együttes, zene póló stb ez nagyon klassz) És mosolyogjál sokat :-)

2011. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem vagy te rák jegyű? Azok barátkoznak nehezen. Sajnos én is rák vagyok, hasonló problémák találnak meg. :P
2013. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!