Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyik szenvedélyem az írás....

Egyik szenvedélyem az írás. Véleményetek erről a pár sorról? Csak egy a sok "művem" közül.

Figyelt kérdés

Egy vágy, egy érzés, egy gondolat, egy ember, aki megihlet és gondolata is elsöpör.

Egy ember, aki nem jelent semmit, de mégis sokat számít.

Egy karmikus találkozás, egy együtt töltött este és egy búcsú, ami mégsem látszik búcsúnak.

Egy remény, egy karmikus érzés, mikor tudod, hogy még valamikor, valahol, valahogy újra látod.

Csak pár óra egy emberrel akiben soha nem biznál meg, és mégis tökéletes bizalmat adsz neki.

Mikor tudod, hogy nem érdekled és egyszer, valamikor úgyis újra megkeres.

Ez az élet értelme, a bizonytalanság, és a remény a szivedben, amit soha nem adnál fel… és mikor az utolsó szó mindig a "viszlát!".


2011. szept. 23. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
bocs,de ez kamaszkori ömlengés.Ilyet mindenki ír gimnazista korában.
2011. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Na tessék, szó sincs itt kamaszkori ömlengésről csak megihletett egy ember aki szintén ilyeneket szokott írni, egy huszas évei közepén járó emberke pedig nem lehet már kamasz azért.. :)

Nem birom az érzéketlen embereket, akik nem értik a mondanivalómat.

2011. szept. 23. 21:10
 3/12 anonim ***** válasza:

igaza van az elsőnek mert én is írtam hasonlót...Amúgy nem rossz...

Kb olyan mint az hogy(amolyan egyszerű) :

Szeretlek,csókodért,szeretlek szemeidért ,szeretlek bőröd puha illatáért,szeretlek ,mert szeretlek... :)

2011. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, de túl tömör, és a vége... vagy szépe éassan érjen véget, vagy méginkább hírtelen, de így ne. :)
2011. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok ilyen érzelmes, romantikus lélek, távol álljon tőlem! Az életet megkülönböztetem az írástól. :) Nem az életemet írtam le, csupán a pillanatnyi gondolataimat, amik átszaladtak a fejemen...
2011. szept. 23. 21:14
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez még nem a vége, csak egy rögtönzött változat, én is érzem, hogy még túl nyers.
2011. szept. 23. 21:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, ha ki akarod adni, ma már arra is van lehetőség, hogy ne kelljen óriási költségekbe verni magadat miatta.
2011. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. én is szoktam írni, én rengeteget. 18 évesen több mint 50 versem, és történetem van
2011. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A történetekkel az a bajom, hogy mindig eszembe jut valami jobb és nem fejezem be, ettől függetlenül imádok durva, szenvedélyes, érzelemmentes történeteket írni. :)
2011. szept. 24. 19:18
 10/12 AMBRA válasza:

Mièrt robbansz a negatìv vàlaszokra?Ha egyszer kiàlltàl nyilvànosan a mùveddel ès mèg a vèlemènyunket is kèred akkor tanuld meg lenyelni a rossz kritikàt.

Nekem ezek a sorok nem tetszenek,de kìvàncsi lennèk egy-kèt "èrzelemmentes tortènetedre"!Minden jòt!

2011. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!