Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan, akikre egy picit...

Van olyan, akikre egy picit szeretnétek hasonlítani, felnéztek rá?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és nincs sok önbizalmam, bár van barátom és nagyon sok haverom is. Nem vagyok a legnépszerűbb, de a hülye stréber sem. Próbálok mindenkivel kedves lenni. A suliban van pár nagyon-nagyon szép lány. Nem ribanc, hanem egyszerűen különleges a kisugárzásuk..és nagyon szimpatikusak, bár nem is ismerem őket. Amikor egy ilyen személy hozzám szól, eléggé zavarban vagyok..és kicsit szeretnék olyan lenni, mint ők. Ezt most ne úgy értsétek, hogy ugyanolyan ruhába járok, mint ők, de szeretnék én is egyfajta népszerűséget elérni. Ha más úton próbálkozok bejöhet? És hogy lehetnék népszerű, úgy, hogy sokan kedveljenek?
2011. szept. 27. 18:58
 1/4 mus musculus ***** válasza:

Én úgy tettem szert népszerűségre, hogy szimplán csak magamat adtam. Kezdetben én is ugyanabba a hibába estem, mint te; másokat bálványoztam, egy bizonyos társadalom kreálta kép lebegett a szemem előtt és arra akartam hasonlítani. Természetesen rövid időn belül fuccsba ment ezen tervem, vagyis inkább úgy fogalmaznék, én fuccsoltattam be. Rájöttem, hogy felesleges magamra erőltetnem egy stílust, mert egyrészt fárasztó dolog, másrészt úgysem jelent tartós megoldást. Ez volt az a pont, ahonnan kezdve toronymagasról és töménytelen mennyiségben kezdtem lekaksizni mások elvárásait és hagytam kiforrni a saját személyiségemet. Ilyen egyszerű.

Most hiába kérdezgeted, hogy mit csinálj, mert úgysem tud majd rá érdemben reagálni senki. Hosszútávon nincs más út, de majd idővel te is rájössz.

2011. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hiszem megfogadom a tanácsod ;)
2011. szept. 27. 19:11
 3/4 mus musculus ***** válasza:
Igazán nincs mit :D
2011. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen amúgy először önmagadat kell megtalálnod és azzá válnod, és soha ne képzelj senkit nálad magasabb rendűnek vagy hogy is mondjam. Szóval mus mucus-nka igaza van csak valahogy nem tudom miért van az hoyg ha olyan emberek között vagyok ahol sokan utálnak akkor nem tud előjönni az igazi önmagam és nem tudok úgy kiállni magamért? és miért érzem úgy hogy nem változott semmi pedig változott csak senki nem tud róla, mert régen én is olyan voltam csak rájöttem pár dologra
2011. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!