Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik lehetnek a küllemmel való...

Mik lehetnek a küllemmel való csúfolódás okai (leszámítva persze, hogy tényleg csúnya az illető)?

Figyelt kérdés

Csak mert itt, GYK-n is mindenki rejtett mondanivalóra gyanakszik, mikor valaki panaszkodik a rosszakaróiról. Nem mellesleg én is ebben a cipőben járok; rusnya fosnak vagyok elkönyvelve, nekem pedig abszolút nem ez a meglátásom (persze nem tartom magam manökennek sem, inkább olyan átlagosan helyesnek).

Elárulnátok, mi más indoka lehet a dolognak?

[Most megmondom, hogy képet se linkelni nem fogok, se privátba küldözgetni!]


2011. szept. 28. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
higgy magadban, és szarj le mindenkit.
2011. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
irigység, emberi gonoszság (látják, hogy sebezhető vagy és ezzel fájdalmat tudnak okozni), fiatalabb korban tetszés kinyilvánítása.
2011. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia szerintem ne is foglalkozz velunk !Számba se ved,hogy miket mondanak enged el a fuled mellett majd rá unnak es ha nem akkor csak rajta téged ne idegesitsen hagyd a fenébe ugyis biztos van akinek nagyon tetszesz es van aki szeret ne foglalkozz veluk:D(bocsi ha valamit helyteleunl irtam)
2011. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!