Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen önző,...

Miért vagyok ilyen önző, féltékeny, a saját barátaimra?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek minden sínen van. Több pasinak tetszik,az egyikkel már jó ideje kavar, nyüzsög az élete. Mikor közölte hogy együtt fognak aludni (amúgy 20on felül vannak) mosolyogtam de szétmart a féltékenység és az önútálat, engem miért nem? Miért nem tudok szívből örülni másnak, miért sajnálom magam csak mert én nem tetszek senkinek, pedig se csúnya,se hülye nem vagyok? Útálom ezt.
2011. okt. 4. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
nálam aludhatsz ha ez vigasztal :) Szerintem magadban tisztázd a dolgot hogy ez miért is zavar téged. És ha barátnödel törödsz akkor nem is lesz pasid. Fogadd el hogy neki van és lesz neked is. Ami késik az nem múlik.
2011. okt. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rivalizálás. Ez nem őszinte barátság. Nekem is vannak ilyen barátságaim, de van egy-két teljesen önzetlen kapcsolatom is. Neked is biztos van.
2011. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!