Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az önértékelést hogyan lehet...

Az önértékelést hogyan lehet fokozni? Egy asztrológus írta nekem a neten. Érdemi bajt nem látok, az önértékelést kellene fokozni.

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Kellett valami marhaságot írni neki,ha már fizettél érte.
2011. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem fizettem,ingyen volt...

Várom a válaszokatt,most hagyjuk, hogy asztrológus írta.

Önértékelés fokozása,de hogyan milyen módszerrel?

2011. okt. 8. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:

ez egy olyan dolog, amit magadtól nem igazán tudsz. beszélgess sok emberrel, akkor talán megnő az önbizalmad. ez kb olyan kérdés, mint hogy hogyan változtassak a kopaszodásomon, vagy a bőrszínemen. az vagy, aki vagy, ha erőlteted, csak rosszabb lesz.

nem ismerem a helyzeted, de akár azt is írhatnám, hogy költözz el egy magányos lakásba, ahol mindent neked kell megcsinálni, és mg kell küzdeni a betevőért. akkor rákényszerülsz, és rájössz, mire vagy képes. hasonló dolog még ha sportolsz és eredményeket érsz el, de ezek legfeljebb érzéseket keltenek, vagy beképzeltté tesznek. az értelmes ember akkor is értékeli magát, ha nem mászik hegyeket, és nem győz le távfutókat. én egyszerűen nem tudom ezt megérteni, mitől önbizalomhiányos valaki.

gyáva vagy? nem mersz megtenni dolgokat?

2011. okt. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Gyakorlatokra gondoltam, vagy könyvekre,amikben választ találok.esetleg egy pszichológus véleményére....
2011. okt. 14. 10:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor segít, ha veszek valami új ruhát, amiben csinosnak érzem magam, vagy ha nincs pénzem felpróbálok egy csomó dolgot az üzletben, amikben a tükörbe nézve szépnek találom magamat.
2011. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!