Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudhatom a tanáromról...

Honnan tudhatom a tanáromról hogy kedvel és szívesen barátkozna velem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 20:50
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

ezek után én miket engedhetek meg magamnak?vele szemben.

nem akarom azért túlzásba se vinni.de ha lehet.

2011. okt. 15. 22:25
 22/34 A kérdező kommentje:

és azt írta egyik kedves válaszoló hogy szarjam le,mert szerinte már úgyis átléptem a normál határokat.

de én ha barátkozok vele vagy ő velem akkor jó lene néha kicsit úgy is hogy ha nem is az h kettesben hanem h nyugalomban.mert suliba nem mindig leeht.de főleg azért nem mert egy baráti társaság elég gyakran a nyakán van.am van köztük rendes.de van aki meg nem.már kiírtam ezt is az oldira.ha télleg megengedem magamnak h barizok vele meg minden akk őket h ,,hajtsam el?"volt h úgy kerestem meg mint tanárnőt és nem barátként de miattuk elfelejttem ,nem is tudtam megkérdezni h írunk-e.mit tehetek?

2011. okt. 15. 22:33
 23/34 A kérdező kommentje:
könyi írjatok.
2011. okt. 15. 22:33
 24/34 anonim ***** válasza:

az egyik kedves válaszoló vagyok, hát sztem magában az fura, hogy tanár-diák haverság.

azontúl, hát nemtom, csináld azt, amit a barátaiddal szoktál, ne feszengj, és semmiképp ne arra gondolj, h jaj, most ezzel tullépem-e a határokat.

tudom, nehéz ezt irányitani, de probáld meg.

és, hát sztem ha nyugalmat akarsz, hivd el kávézni vagy akármi.

de nemtom, nem vok tul tapasztalt tanárokkal haverkodás terén:D csak egy tanács, ha nem fogadod meg, ugy is jó.

2011. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

egyik kedves válaszoló!köszi szépen a tanácsot:)megfogdaom.szerinted ha elhívnám kávézni akkor eljönne?kíváncsi lennék rá hogy mit mondana.pl nyáron biztos szívesen elhívnám.nem hiányolnám akkor olyan sokat.:)

lécci írj még.jó lenne ha visszanéznél:D

2011. okt. 16. 15:22
 26/34 anonim ***** válasza:
Hát.. én új válaszoló vagyok. De az első bizarr. A tanár is nő, és te is lány vagy? o.O ez kicsit durva főleg ha mást is akar tőled (te akarsz tőle).. de ha te jól érzed magad, akkor.. hajrá.
2011. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
én barátkozni szeretnék.h őő mit akar v nem akar azt ő tudja.
2011. okt. 18. 19:58
 28/34 A kérdező kommentje:
amúgy csaj vo,már mondtam.de ha akar vmit akkor azt mikor fogja a tudomásomra hozni?am az baj lene ha mást is akarnék?de hát én a barátságra gondoltam.és mondtátok h hajrá.nos,ha hajrá akk mit tegyek?lehetek merészebb?
2011. okt. 18. 20:01
 29/34 anonim ***** válasza:

hogy mit mondana, ha elhívnád kávézni, azt csak egy módon derítheted ki:)

viszont, ha mást is akarsz, nem csak barátságot, arra szerintem elég hamar rájönne a viselkedésedből, és ha ő nem ilyen, akkor elég nagyot eshetsz pofára:/ úgyhogy, szerintem döntsd el, hogy mit akarsz, és csak aztán gondolkodj el a többin..

(egyik kedves válaszoló, aki nagyon ráér:D)

2011. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

azt ha mi lenne ha mást is akarnkék azt csak úgy kérddeztem.barátkozi szeretnék csak.ne gondoljatok mást.

és az ő viselkedése mire utal?

am azt h mást meg yilenek azt arra értem h vagy szeretne barátkozni v semmit se akar.

2011. okt. 19. 19:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!