Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon meg vagyok ijedve,...

Nagyon meg vagyok ijedve, fogalmam sincs kinek mondjam el! Hogy mondjam el anyukámnak?

Figyelt kérdés
13/L vagyok. Ma jöttem haza a szokásos zongoraórámról, és egy autós megállt mellettem. Nem sejtettem semmit, kérdezte, hogy segíthetek-e neki. Azt hittem valami utcát keres, és akkor vettem észre hogy éppen a ...-t veri. Azt kérdezte tőlem, hogy volna-e kedvem bekapni. Én persze elrohantam, már itthon vagyok, de még mindig nagyon ideges vagyok.
2009. ápr. 30. 17:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Mondd el neki, legalább megnyugodsz.Nincs akkora jelentősége.Egyébként meg tudtál jegyezni valamit a hapsiról vagy az autójáról?
2009. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
Csak nyugodtan mondd el anyukádnak, mert fontos lenne a rendőrséget is értesíteni. Ugyanis biztos megpróbálja ez a perverz alak más fiatalokkal is!
2009. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Áhh nem... rohantam a legközelebbi közértbe. Azt hittem utánam jön. Csak hogy fekete az autója
2009. ápr. 30. 17:15
 4/29 anonim ***** válasza:
98%
szerintem is érdemes lenne elmondani...hátha már nem először csinálta ezt a pasi (pl.körözik)talán tudsz róla hasznos infókat mondani.először anyukádéknak aztán majd ők megmondják mi legyen...
2009. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De nem merek nekik szólni... mégis ez olyan... húzós, és semmit nem tudok a hapsiról. Csak hogy egy fekete autó. De hogyan mondjam el anyukámnak?
2009. ápr. 30. 17:17
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

Először is nyugodj meg ne legyél ideges!!Sajnos vanna ilyen emberek akik azt hiszik hogy bármelyik lány csak úgy........!!!!mondom nyugi ne foglalkozz vele az idegeskedés árt a szépségnek:)...na jó gondolom te most nem nevetsz rajta!Természetesn hogy megilyedtél.Mondjuk jó én 18 évesen (kis birkózómulttal) úgy visszapofáztam volna neki hogy majd többé nem lesz ilyenhez kedve!!!Pl...hát inkább nem írom le.

Ha anyukáddal jóban vgay akor elmondhatod neki, hogy mi történt és tanácsot kérdetsz tőle, hogy ő pl mit tett volna.De végül is szerintem...nem olyan életbevágó, hogy tudnia kellene róla.

Fúú basszus de szétvertem volna a pofáját ha én lettem volna a helyedben!!Amúgy ha ezek után félsz (amit nem is csodálok) hordjál magadnál gázsprayt!tuti fegyver, de csa akor kell használni ha nagyon kezd eldurvulni a dolog.Az hogy elrohantál nagyon jól tetted, futni sohasem szégyen!!Ha mégegyszer lesz ilyen akkor nézd meg a kocsi rendszámát és teljesen nyugodtan feljetheted.Mert reméljük hogy csak egy elmebeteg őrültről van szó, nem pedig egy olyan emberről aki rád van szállva és isten ments ilyesmit akar tőled......

NYUGI MEG!!!!NEM LESZ SEMMI BAJ!!!!

2009. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
üljetek le egy számodra biztonságot adó helyen,pl. a szobád) egy nyugis pillanatban(amikor anyud is teljesen ráér)és egyszerűen meséld el neki az elejétől kezdve...biztos h.megérti.ne aggódj,díjazni is fogja az őszinteségedet. 3.válaszoló
2009. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, anyukád már rengeteg dolgot látott, hallott az életben, ez nem fog neki akkor megdöbbenést okozni mint hiszed. Meg fog döbbenni persze de nem azon, hogy elmondtad, hanem, hogy ez történt. Annak, hogy elmondtad csak örülni fog mert látja, hogy őszinte vagy hozzá és megbízol benne. És te is megkönnyebbülsz, ha kiadhatod magadból ezt a dolgot, nem lesz később teher neked.

Tehát neked is, neki is jobb, miért ne mondanád el?

Persze, hogy ciki a téma! De erről NEM TE TEHETSZ hanem az a beteg állat, aki megállt a kocsijával. Azért hogy veled ez történt, vagy hogy elmondod valakinek, azért neked egyáltalán nem kell szégyenkezned!

2009. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
De én akkor is.... Nem tudom hogy csináljam, azt hittem velem ez nem történhet meg sohasem.
2009. ápr. 30. 17:25
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mered elmondani egyből, akkor kezdd úgy például, hogy : "Anyu történt valami rossz dolog."

Utána anyukád majd úgyis segít, kérdéseket tesz fel és neked csak azokra kell válaszolni és sokkal hamarabb túl leszel az egészen mint hiszed, hamarabb rájön miről van szó mint gondolnád.

2009. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!