Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » MÉrt lehet az hogy egy kanál...

MÉrt lehet az hogy egy kanál vízben megölném az apámat mert gyűlölöm egy picikét sem szeretem . De viszont az édesanyámat imádom és védem szeretem. (a szüleim elváltak és az apámmal élek meg az élettársával)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég súlyos oka lehet, ha ezt így érzed. Ha szeretnéd, írd le mi a baj, mi váltotta ki belőled ezt az érzést.
2011. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát az hogy egyszer választania kellett köztünk( az öcsém + én ) , és az élettársa között és az élettársát választotta

És nem vesznek nekem semmit se ruhát semmit amit egy 15 éves lánynak kapnia kell.....

2011. okt. 21. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. El hiszem, hogy rosszul esik, hogy nem Benneteket választott apukád, de Titeket is másképp szeret, és az élettársát is. Így nem is kéne választania. Nem beszéltél vele erről?
2011. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk egymással beszélgetni szinte csak annyit reggelente hogy : szia
2011. okt. 23. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem beszélgettek egymással, nem is fog javulni a helyzet. Az eddigi válaszok írója voltam.
2011. okt. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia! nekem sem jó a kapcsolatom a szüleimmel, mondjuk ez a választás dolog tényleg tud lelki sebet okozni, de az, hogy nem vesz neked ruhát meg minden ilyen. Neharagudj, de az alapján az egy mondat alapján lehet kissé túlreagálod.


Azt tanácsolom én is, hogy egyszer üljetek le négyszemközt és normális kulturált formában mond el neki mi bánt és, hogy úgyérzed elhanyagol. Szerintem megfogja érteni és Ő is elmondja az álláspontját a lényeg, hogy te is türelmesen hallgasd végig ha Ő már megtette és tényleg szépen mond neki. Legyél te a felnőtt ha Ő elhanyagol lehet csak "fejbe kell vágni " kissé (persze ez képletes :))


Egy kanál vízbe meg ne akarj megfojtani senkit pláne ne édesapád.

2012. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!