Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elcsúszott egyensúly beteggé...

Elcsúszott egyensúly beteggé tesz, vagy így jó?

Figyelt kérdés

Az elcsúszott egyensúly beteggé tesz, vagy én tényleg ilyen vagyok, és az ellenkezője tenne beteggé mert ez így jó?

A magány - társaság egyensúlyom erősen a magány irányába tolódott, a kreatív, sokszor "tudományos" pihenés - sorozatok, filmek, regények --> itt nincs is egyensúly, itt az első jellemző. Humán - reál érdeklődés, itt nagyrészben a második.


2011. okt. 20. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem azt tedd, ami jól esik. Ha egyedül érzed jól magad, legyél egyedül, ha nem érdekelnek a humán dolgok, ne foglalkozz velük (persze az iskolában megszerezhető alapműveltség hiánya elég ciki).
2011. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!