Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek népszerű a suliban...

Hogy legyek népszerű a suliban (kis városban)?

Figyelt kérdés

A sulinkban a népszerű lányokat "rib*ncoknak" hívják, csak mert jól öltözködnek és olyan embereket ismernek akiket a többiek nem. Vízipipáznak és állandóan buliznak. Nem tudom miért, de bennem is megvan a vágy, hogy ilyen legyek, sőt mindig törekszem erre. Néha- néha már bunkó is vagyok a nálam kisebbekkel (fellököm őket ha nem mennek arrébb stb). Szerintetek, hogy oldhatnám meg, hogy sok embert ismerjek és tudják a nevem? Egyébként, nem a sulis "ribikre" akarok hasonlítani hanem inkább az ilyen tv-s szereplők stílusát és személyiségét szeretném leutánozni, de nem tudom, mert ők is drogoznak stb amit én nem szeretnék. :S Szóval szerintetek, hogy érjem el, hogy sokan ismerjenek? u.i.: bocsi ha sok mindent írtam le egyszerre, de most úgyérzem végre kiadhattam magamból a feszültséget.

14/L


2011. okt. 22. 19:09
 1/7 life is beautiful ***** válasza:
81%

sajna ezzel a gondolkodásmóddal sehogy nem fog menni.

meg kell változnod. és sajnos manapság azok a menők ,akik cigiznek ,buliznak ,isznak.. és az efféle összejöveteleken megismerkednek nagyon sok emberrel


vagy befutsz és sok számodra szimpatikus ember szeretni fog ,bár ez nehezebb.

2011. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Azzal nem leszel népszerűbb, ha majmolsz valakit...
2011. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Látom nem értetted a kérdést... nem majmolni akarok valakit hanem bejön a stílusa és szeretnék én is HASONLÓAN kinézni stb... úgy gondolom, hogy ha hasonló ruhákat vezsek, mint egy tv sorozat szereplő akkor nem majmoltam le-.-" és itt nem is erre kérdeztem rá hanem, hogy hogy legyek népszerű...
2011. okt. 23. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hordd, ami neked tetszik... Ne csak azért vegyél fel egy ruhát, hogy nagy csaj legyél és mert másnak is olyan van!
2011. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem. :) de ha mondjuk az is tetszik? xd
2011. okt. 28. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elmondom, h én hogy lettem az egyik legnépszerűbb a suliban. (semmi r*banckodás, néha bulizok, életemben 1x pipáztam, nem cigizek, és csak ritkán iszok)Elsős lettem középsuliban, és mivel a felsőbb éves fiúk jól néztek ki, ezért megtudakoltam a nevüket, és bejelöltem őket facebookon. Aztán a szimpatikus lányokat is. A suliban mosolyogtam, jó kedvűnek láttak mindig így alapból szimpatikus voltam nekik. Másodiktól kezdve a kisebbek már engem jelöltek be. Azóta meg szinte nem is jelölök senkit. Mindenki ismer a suliban, az utcán köszönnek, barátkoznak. A lényeg: legyél kedves, és magabiztos. (de ne annyira mint az általad említett emberek..., hanem csak egészségesen)

Üdv: egy végzős középsulis csaj :)

2011. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Úgyis jövőre megyek középsuliba szóval majd megpróbálom énis. :P
2011. nov. 3. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!