Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy így felnézek...

Normális, hogy így felnézek egy osztálytársamra? Össze tudnék barátkozni vele? 15/L

Figyelt kérdés

Sosem rajongtam sztárokért vagy másoltam a stílusukat, egyszerűen nem érdekel az a világ. Sokkal inkább lenyűgöznek a "hétköznapi" lányok akiket az utcán látok, és nagyon jól néznek ki (jó smink, szép arc, alak, ruha). Ez eddig még oké is lenne, viszont van egy osztálytársam, akire a szokásosnál is jobban odafigyelek ilyen szempontból mert vmi hihetetlenül szép. Nyilván nem tökéletes ő sem, de neki még a tökéletlenségek is jól állnak (pl fogszabályzó) Gyönyörű haja van, szép arca, jól sminkel (bár talán kicsit sok púdert használ), a férfiak 99%a azt mondaná az alakjára, hogy tökéletes szerintem, nagyon stílusosan és csinosan öltözködik. Nőies, elegáns, csinos, divatos. Hiába érzem jól magam meg látom csinosnak magamat otthon a tükör előtt, ha ő besétál az osztályba teljesen jelentéktelennek érzem magam.

Amúgy még azt sem lehet mondani, hogy csak a külső ilyen megnyerő, mert kedves, jóindulatú, nem feltűnősködő, sőt viszonylag halk lány. Mégis benne van a "menő" emberek társaságában így az osztályon belül.

Nem "ő" akarok lenni, hanem valami ilyet szeretnék kihozni én is magamból. És mivel külsőre ennyire megfogott, szeretnék vele összebarátkozni is, de szinte alig vannak együtt óráink, akkor is a saját barátnőivel ül és kb napi 2 szónál többet soha nem beszélünk. Nem vagyok leszbikus, egyébként van barátom és nagyon szeretem őt, csak valami többet szeretnék kihozni a megjelenésemből, és érdekel, hogy ez a lány hogy csinálja. Ezeket meg szerintem úgy a legegyszerűbb megtudni, ha összebarátkozom vele. De hogyan?


2011. okt. 23. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Amúyg nem túl jó ez a dolog, de nekem is van egy iylen osztálytársam
2011. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kriszti8918 válasza:
Nem tartom jó ötletnek, hogy azért keresd valakinek a barátságát, hogy ötleteket meríts. Több ezer stílus van, mindegyikből válaszd ki mi tetszik neked, rakd össze a sajátodat. Bár itt a legfontosabb a kisugárzásod. Ha azt tükrözöd,mennyire jól érzed magad a bőrödben, egy szakadt farmerrel és egyszerű szempillaspirállal is jól fogsz kinézni! =) A sminkelést pedig nem csak a korod miatt, de alapból ne vidd túlzásba. A kevesebb néha több!
2011. nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ismerek hasonlót, aki ugyan csendesebb és szolid, mégis minden férfi odáig van érte meg vissza, és még népszerű is... csak tudnám hogy csinálja... o.O

Szerintem nem lenne valami jó érdekből barátkozni valakivel, mert kellemetlen lenne egy idő után a társasága vagy ha megtudnák rólad akkor téged néznének ki.

Add önmagad, próbáld meg elfogadni azt amid van, és örülni neki! :)

2011. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!