Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fejleszthetném a, ,...

Hogyan fejleszthetném a, , beszélgetőkémet"?

Figyelt kérdés
Nem tudok miről beszélgetni az emberekkel:( Így barátaim sincsenek..
2011. okt. 25. 15:02
 1/6 bánomisén ***** válasza:
Keress olyanokat, akik hasonló érdeklődésűek, mint te, akkor máris lesz közös téma.
2011. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem se megy a kommunikáció, de olyan szinten, hogy társaságban meg se szólalok valahogy nem találok témát másokkal, de mondjuk, ha tudnék is hozzászólni, akkor sem teszem. Mondjuk nem csak társaságban van ez így, hanem máshol is ahol beszélni kell. Elég sz@r helyzet, mert kommunikáció nélkül elvész az ember. Napról-napra egyre rosszabb.

21/F

2011. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem tudsz miről beszélgetni :) pl mi történt veled, mit szeretnél, mi volt a suliban, mit láttál a tévében stb :)
2011. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha nincs mit mondanod, akkor nevess a poénokon, beszólásokon. Akkor nem szorulsz ki a társaságból, figyeld a többieket, egy idő után rá fogsz jönni, hogy hogyan is kell ezt csinálni és látni fogod hogy aki sokat beszél, az sem érdekesebb nálad, csak sokkal egoistább. :D
2011. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én figyelem a többieket, de azok hozzátudnak szólni a témához valami poénosat. Olyan jól is adják elő meg minden, ehhez mondjuk az is társul, hogy olyan a személyiségük alapból olyan vicces, laza. Én meg hiába próbálkoznék ilyennel... nekem maga a beszéd is nehézkes, ha valakit nem ismerek.
2011. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is pont ilyen voltam! :) Nem éreztem magam érdekesnek, de iszonyatosan vágytam rá, hogy az emberek figyeljenek rám. De mivel ugye ez nem történt meg, magamba zuhantam. Valószínűleg ez a dolog nálad valamilyen érzelmi törés eredménye.

Meg kell tanulnod elfogadni, hogy te is egy értékes, önálló személyiség vagy és csak utána tudsz majd megnyílni. A legjobb mód erre az önfejlesztő könyvek olvasása. Olvasd el Andrew Matthews-tól a Barátkozni Jó-t! Nekem bejött ;) Már simán megnyílok akár nagyobb társaság előtt is

15L

2013. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!