Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem merek fiúkkal barátkozni,...

Nem merek fiúkkal barátkozni, mert belém szeretnek. Hogy oldjam meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyképűen hangzik, de ez az igazság. Már nem is emlékszem pontosan hány fiúval jártam úgy, hogy nagyon jó barátok lettünk és nem sokkal később bevallotta, hogy szeret/tetszem neki. Őket mind visszautasítottam, ami nagyon rossz érzés volt, hisz megbántottam őket.

Egyáltalán nem öltözködöm kihívóan, inkább stílusos próbálok lenni. Őszintén szólva semmi különlegeset nem találok magamban, mégis már inkább úgy vagyok vele, hogy inkább nem barátkozom olyan fiúkkal, akiknek esetleg megtetszem. Nem akarom sajnáltatni magam, hiszen hogy ne örülnék annak, hogy vonzónak találnak. Csak épp az egyik legjobb fiú barátom vallotta be, hogy többet érez irántam és ez már kicsit sok....


2011. nov. 4. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mellékelnél magadról ide egy képet(képfeltöltés.hu val)...


nem csodálom, hogy így van,ha egyszer ennyire jó csaj vagy...

2011. nov. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Szinte sajnállak... Aztán eszembe jut, hogy az én nem szép fejem hány nemet kapott hozzád hasonlóktól, és inkább mégse sajnállak. Örülj, hogy nem az én terhemet viszed. Annak mondasz igent, akinek akarsz. Nem tudom elhinni, hogy nem gondoltál még bele. Cserébe rutint kell szerezned valami empatikusabb elutasításféle produkálásában. Azért csomó olyan lány cserélne veled, akit nem érdekel, mit érez a srác. Az legyen a legnagyobb baj, hogy emiatt vállalsz egy kis plusz terhet. Mindenképpen pozitív. Ismét a saját helyzetemre utalnék: szerinted ott mi lenne hasonlóan frappáns megoldás?
2011. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi férfiak kb minden percben a sexre gondolunk. Ha csatlakozik a társaságunkhoz egy gyönyörű csaj szerinted ki ne akarna vele 'barátkozni'? Tégy különbséget a baráti közeledés és a csajozás között. Vannak olyan faszik akik sokáig nem mernek udvarolni mert nem hozzád illőnek látják magukat,ezeket idővel felbátorítod a 'baráti viszonzásoddal' és félreértik.
2011. nov. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 life is beautiful ***** válasza:

úgy kéne megoldani, hogy mikor úgy érzed hogy olyan jeleket küldenek ami arra utalnak hogy bejösz nekik visszautasítod őket, ha ezek után nem képesek szóba állni veled ,akkor ne erőltesd a "barátságot" mer nem működik ,ha az egyik fél másképp érez


és olyat még nem éreztél ,hogy egy fiút te is viszont tudnál szeretni, miért nincsen barátod? akkor nem "barátkoznánk" veled oly módon


egy kép viszont engem is érdekelne, priviben küldenél egyet? :D ..

2011. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
legyél ronda
2011. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megoldani, hacsak meg nem csúnyulsz...

Én is ugyanígy vagyok egyébként, és mindenkitől azt hallom hogy örüljek neki, de nem tudok. Nincs egy barátom se mert mindenki többet akar, itt vagyok egyedül barátok nélkül és én sem tudok mit tenni. Csúnya nem akarok lenni.

Amúgy meg a legrondább lányból is lehet vonzó nőt csinálni, frizura, smink és szép ruhákkal. Ezt azoknak mondom akiknek az a gondja hogy nem tetszik a pasiknak. Szerintem alapból ronda nő nem igazán van, akit nem lehetne széppé változtatni.

2011. nov. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ne fiúkkal barátkozz elvégre lány vagy talán ők jobban megértenek a fiuk csak azért hallgatnak meg mert közben végig azt remélik hogy egyszer majd összejön a dolog veled


na jóéjt

2011. nov. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 970630 válasza:
48%
Nem ám tönkremegy az oldal az EGOOOO-dtól!!
2011. nov. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gálvölgyi parodizálhatná a szépeket is v@ze.
2011. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Barátkozz velem!
2011. nov. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!