Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudnék csinálni? Unom az...

Mit tudnék csinálni? Unom az életem, úgy érzem nem használom ki eléggé, de az ellen sajnos nem tudok tenni. Más is van így?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze,hogy van,köztük én is.Nagyon untam az életem és magam is.Próbáltam változtatni a dolgokon,azt is nem egyszer,de nem sikerült.

Mostanában észrevettem,hogy egyre többet olvasok,sétálok és sok időt töltök a szabadban.A lelki állapotom is megnyugodott,kissé helyre jöttem.

2011. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bánomisén ***** válasza:

Ki tud tenni azért, hogy kihasználd az életed teljesen, ha nem te?

Tanulj jobban, sportolj többet, mozdulj ki a lakásból és barátkozz neten kívül is, élőben, csinálj programokat a barátaiddal és a családoddal, kísérd át az időseket az úttesten.

2011. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel.A próbálkozásaim egyszerűen sehova nem vezetnek.Pár hétre maximum van némi változás,de hosszútávon soha nincs semmi.Nem ott tartok,ahol az ismerőseim,és ez elég gány érzés.Próbálom nyugtatni azzal magam, hogy nekem is sikerül ez meg az,na meg mit érdekel?Úgyis elhúzok rohadt messzire 3 év múlva.Akkor majd lesznek olyan ismerőseim,akik hozzám hasonlóak és nem én akarok majd rájuk hasonlítani.Gyerekes vagyok :D

23N

2011. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ezt érzem,mivel ahol élek, itt barátaim sincsenek..

De mióta dolgozni járok, teljesen jól érzem magam, reggel elmegyek, fél 2re haza jövök..

De ezzel még nem használom ki eléggé az életem...Annyi mindent másképp csinálnék,de...

2011. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem minden egyes ember így érzi magát!! Csak van aki még magában is gyönyörűen tudja palástolni!!

Eredetileg én most értem el arra a pontra, hogy úgy érzem magam amit te leírtál.

Eddig úgy voltam vele, hogy csak ezt a 4 évet kell kibírnom ilyen segggyökér emberek közt. (középiskola)

Aztán már mindent magam választhatok, azt tanulhatok, dolgozhatok amit én is szeretnék.

AHHHAAA

Pont nem.

Végül is átléptem egy másik iskolába, és itt találtam olyanokat, mint amilyen én is vagyok. Sok jó barátom lett.


Mindenki csak azt érzi, hogy haló 18 évesek vagyunk és semmit sem mesélhetünk majd az unokáinknak erről..


Tervezzük (és gyűjtjük rá szorgosan a pénzt), hogy csapatostul elmegyünk majd tavasszal paintball-ozni. Nyáron pedig gyakorlatra kapunk 10.000 Ft-ot, abból elmegyünk séta repülőzni pár baráttal (7000ft/fő 3 személy esetén Budapest és környékén.)

Tervezek egy augusztusi ejtőernyőzést, de mivel ez 40.000 forint arra igencsak gyűjtenem kell.


Nem rég jöttem rá, ha nem költök nasira, meg üditőkre a suliba akkor rengeteg pénzt megspórolhatok!!!


Saját véleményem szerint ha havonta 1x csinálunk olyat amit még soha. Hirtelen neki indulásból belekezdeni valamibe. Az Olyannyira feldobja az egész hónapunkat, hogy nem érezzük kevésnek.


Kb. 2 hónapja elkezdtem önszorgalomból itthon, egyedül, magányomban, ingyen és bérmentve Oroszt tanulni. Nem veszem halál komolyan, ez csak egy élvezetes hobbi, belekóstolni más nyelvekbe.

Tegnap pedig egy Izland nyelvoktató programba jelentkeztem (ez is teljesen ingyenes, interneten történik).


1 év alatt már tanultam hosszabb rövidebb ideig angolt, németet, olaszt, franciát, ugye oroszt és most kezdem az Izlandit..

Bevallom alig tudok elmakogni néhány mondatot, de az olvasással már nincsenek problémáim! ;)

Ezt is maximálisan lehet folytatni heti egyszeri 2-3 óra ráfordítással! Vagy minden nap a reggeli kávézás alatt 1x átolvasni az "eheti" jegyzeteidet.. Rengeteg fejlődés!! Ez pedig növeli az önbizalmad!!



Azért örülnék még, ha olvashatnék sok-sok jó tippet!!!!

2011. nov. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg Neked utolsó! Szeretnék megkérdezni pár dolgot, úgyhogy írok majd privátot.
2011. nov. 9. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!