Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Manapság ciki egyedinek lenni?

Manapság ciki egyedinek lenni?

Figyelt kérdés

Nézegetem a facebookos ismerőseim zenei ízlését és elvétve találok csak olyan emberkéket, akik nem azokat a zenéket hallgatják, amit mindenki más. Jó, én is imádom Adele-t, akit amúgy mindenki szeret, de emellett kapásból fel tudnék sorolni olyan együtteseket, amit nagyon sokan nem ismernek, mert nem közismert én mégis nagyon szeretem, mert TETSZIK, nem azért, hogy olyan legyek, mint mások. Egyáltalán nem akarok olyan lenni.

Az öltözködésben is ezt látom. Igaz, talán kicsit többen vannak, akik kitűnnek az öltözködésükkel, mint a zenei ízlésükkel. De mennyivel színesebb lenne a világ, ha mindenki egyéniség lenne, nem?


2011. nov. 5. 21:31
 1/10 life is beautiful ***** válasza:
100%

nem akarok beoltani, de tény és való ,hogy mindenki a saját életét éli nem másét. tehát a saját tapasztalataidból kapsz a legtöbbet. úgy gondolod hogy te vagy az egyedüli hol ott nem így van.. van a nagytöbbség igazad van ,aki a fészbukon pózol, fél óránkét kirakja a legjobb divatzenét ,aminek nem egész 2 perce volt a premiere..


az hogy ciki, meg hoyg kevesen vagyunk két külön dolog, mindig nehezebb megtaláni azt a réteget amelyik a kisebbségből tevődik össze, dehát ez van , ezért érdekes a életünk mert nem olvadunk be a nagy átlagba:)

2011. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Stella90 ***** válasza:
csatlakozom az előttem lévőhöz...nem érdemes beállni a sorba...mostanában mindenki olyan, mintha most pattant volna le a gyárszalagról... én valahogy sosem tudtam elképzelni, hogy ehhez a rémes többséghez tartozzam, mert mindenki ugyanolyan...nem azért hallgatják azokat zenéket, mert szeretik, hanem mert "menő"...nem azért hordják azokat a ruhákat, mert tetszik, hanem mert "menő"...szerintem ez a hozzáállás szánalmas...de ez csak az én szerény véleményem
2011. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Teljes mértékben magamra ismertem abból a pár sorból amit kifejtettél bővebben, kedves kérdező! Konkrétan én is a zenei irányzatot valamint az öltözködési stílust helyezném előtérbe. Sajnálatos módon a különcségemből kifolyólag meglehetősen leredukálódott a barátaim száma, mindössze azért mert nem a megszokott pasi kategóriába tartozom. Ezért sokan furcsának találnak és fenntartásokkal vannak velem szemben. Talán majd lesznek olyan személyek is akik értékelni tudják a sajátos egyéniségem és nem azt helyezik előtérbe ha beleolvadok a mai divatos szleng világba és még sorolhatnám...

Apropó! Adele - Someone Like You (eSQUIRE Vs. OFFBeat Into Mix) a kedvencem.

Ha lesz időd és kedved akkor hallgass be a következő zenébe, kíváncsian várom a visszajelzésed!


[link]


24/F

2011. nov. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Teljes mértékben magamra ismertem abból a pár sorból amit kifejtettél bővebben, kedves kérdező! Konkrétan én is a zenei irányzatot valamint az öltözködési stílust helyezném előtérbe. Sajnálatos módon a különcségemből kifolyólag meglehetősen leredukálódott a barátaim száma, mindössze azért mert nem a megszokott pasi kategóriába tartozom. Ezért sokan furcsának találnak és fenntartásokkal vannak velem szemben. Talán majd lesznek olyan személyek is akik értékelni tudják a sajátos egyéniségem és nem azt helyezik előtérbe ha beleolvadok a mai divatos szleng világba és még sorolhatnám...

Apropó! Adele - Someone Like You (eSQUIRE Vs. OFFBeat Into Mix) a kedvencem.

Ha lesz időd és kedved akkor hallgass be a következő zenébe, kíváncsian várom a visszajelzésed!


[link]

2011. nov. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Teljes mértékben magamra ismertem abból a pár sorból amit kifejtettél bővebben, kedves kérdező! Konkrétan én is a zenei irányzatot valamint az öltözködési stílust helyezném előtérbe. Sajnálatos módon a különcségemből kifolyólag meglehetősen leredukálódott a barátaim száma, mindössze azért mert nem a megszokott pasi kategóriába tartozom. Ezért sokan furcsának találnak és fenntartásokkal vannak velem szemben. Talán majd lesznek olyan személyek is akik értékelni tudják a sajátos egyéniségem és nem azt helyezik előtérbe ha beleolvadok a mai divatos szleng világba és még sorolhatnám...

Apropó! Adele - Someone Like You (eSQUIRE Vs. OFFBeat Into Mix) a kedvencem.

Ha lesz időd és kedved akkor hallgass be a következő zenébe, kíváncsian várom a visszajelzésed!


[link]


24/F

2011. nov. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Teljes mértékben magamra ismertem abból a pár sorból amit kifejtettél bővebben, kedves kérdező! Konkrétan én is a zenei irányzatot valamint az öltözködési stílust helyezném előtérbe. Sajnálatos módon a különcségemből kifolyólag meglehetősen leredukálódott a barátaim száma, mindössze azért mert nem a megszokott pasi kategóriába tartozom. Ezért sokan furcsának találnak és fenntartásokkal vannak velem szemben. Talán majd lesznek olyan személyek is akik értékelni tudják a sajátos egyéniségem és nem azt helyezik előtérbe ha beleolvadok a mai divatos szleng világba és még sorolhatnám...

Apropó! Adele - Someone Like You (eSQUIRE Vs. OFFBeat Into Mix) a kedvencem.

Ha lesz időd és kedved akkor hallgass be a következő zenébe, kíváncsian várom a visszajelzésed! :)


[link]


24/F

2011. nov. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ne haragudj, valami hiba folytán többször is elküldésre került az üzenet. Sajnálom!
2011. nov. 10. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az egyéniség azért egy kicsit több, mint a zenei ízlés, vagy öltözködés különbözősége. Az egyéniségnek saját stílusa van, amelyet nem lehet utánozni, mert csak neki áll jól. Pont azért, mert ő azt tudja.
2011. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Adele-től nekem is ez a kedvencem. Imádom!!!=)

A másik zene viszont nem igazán tetszett, bocsi =/

nagyon jó, hogy nem szégyenled önmagad adni, nagyra tartom az ilyen embereket!!! :)

2011. nov. 10. 20:14
 10/10 BlackDahlia válasza:

Valahogy idekeveredtem én is 2015-ben, gondolom senki sem fogja észrevenni, amit idekaparok,

de hidd el, nekem is olyan a zenei ízlésem, meg olykor a kinézetem is, hangulatfüggő, meg lehetőségfüggő, szóval, hogy kilógtam mindig is a sorból. SOHA nem álltam be, de ez akaratlanul is így votl, mintha mindenki érezte volna bennem azt, hogy nem is akarok mindent úgy gondolni, érezni, hallgatni, hotdani, mint a nagy többség. Tinikorom óta így van. És kit érdekel, hogy ők ezt cikinek tartják-e? Miért, ők szerinted gondolkoznak azon, hogy ciki-e együtt bőőőőgni a nyájjal?! :D

Nem is értem, erre miért kell kérdést szánni...

Jó a 31 évemmel néha én már kicsit furán érzem magam az elvont pólóimmal, aminek vagy biztostűvel van teleküldve a háta egy sorban, vagy fűzőszerűen fut végig benne szalag, vagy akármi, és ehhez jönnek a lépőim, a sminkem, a piercingek, de hol nem szarom már le, hogy ciki ez vagy sem? Ez vagyok én. Akinek nem tetszik, egyszerűen kerüljön ki, és ismerkedjen olyanokkal, akik együtt pattogtak le a futószalagról az egyéniség teljes hiányában.

2015. nov. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!