Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik, hogy újra egy lázadó...

Létezik, hogy újra egy lázadó korszakba léptem?

Figyelt kérdés

Szerencsére, lekopogom*** 10-13 éves koromban lerendeztem ezt a nagy lázadós témát, szörnyű voltam. A mai napig nagyon szégyenlem a tetteim és a viselkedésem.

Azután jött egy alap megnyugvás és azóta semmi.. Teljesen normál hullámhosszon mozogtam, egyenesen irritált, hogy a korombeliek meg ennyi hülyeséget csinálnak. Nekem meg már konkrétan gerincem nem volt hozz, egy begyöpösödött, karót nyelt, egyenes, szigorú, konzervatív fiatal lett belőlem..

Egészen idáig úgy éreztem magam mint egy 14-7 éves testben aszalódó 30 éves.. Esküszöm szörnyű volt, de beletörődtem.


Erre most, még szörnyűbb vagyok! 2 hónap múlva töltöm a 18-at..

Természetesen a modorom ugyan az maradt, nem jelentkezik a viselkedésemben.

De a belső lelki megnyugvásom teljesen felborult! Mindenben bizonytalan vagyok, nem látok kiutat, óriási álmokat kezdtem dédelgetni.

Teljesen rá vagyok indulva a tetoválás témára. (Ez már évek óta adott, de hogy már csak 2 hónap választ el még erősebb a vágy) Orr piercinget akarok csináltatni.

A hajamat is teljesen átváltoztattam. Levágtam, befestettem. Eléggé alteros lett.


Nem vagyok egy jó kedélyű ember, egyáltalán nem rendezettek az élet körülményeim.

Kb. 13 éves koromba jutott utoljára eszembe, hogy öngyilkos legyek. A hét elején újra megfogalmazódott bennem a gondolat, de csak egy pillanat erejéig.



Nem akarok újra lázadó kort, hormon felborulást és még több depressziót.



Mondjátok, hogy ez csak az "időnek" adható be..


2011. nov. 5. 22:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Utólag is elnézést attól, akit zavarnak a félre gépelések, csak siettem! Nem vagyok retardált, utólag én is észre vettem a hibákat!
2011. nov. 5. 22:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintme jófej lehetsz:)
2011. nov. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hehh. Ez aztán óriási válasz adás volt, a kérdésemre!!!!

Amúgy meg kösz, de nem vagyok jó fej. :D

2011. nov. 6. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!