Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A barátaim kizártak a csoportb...

A barátaim kizártak a csoportból ha facen irok nekik kitörliok meg ne irjak már meg nem is hívnak pedig semmit se tettem miért lehet ez?

Figyelt kérdés

csak nekem ez rosszul esik facen kitörölnek meg minden de ha megkérdem mi bajuk lemennek chet röl .Szerintetek le égessem őket mert van képem mikor bulinugy be basztak elötünk 69eztek meg mindenez már 3 hete tart pls help

Mindne héten buliztunk 3 szor 4 szer de most nem hivnak


2011. nov. 7. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyenre példa, az a gyerek egy nagyképű hazudozó.
2011. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak h nemvok nagyképű hazudozó. És nem értem pedig annyi mindent tettem értük még a gépem is kölcösn adtam nekik baz+ meg a 100ezres hangfalaim
2011. nov. 7. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá üzenetben/ chaten.


Ha továbbra is bunkók szívasd meg őket...

A fotó kiprintelve mehet színesben az iskola WC-jébe is- lehetőleg úgy h ne tudják te voltál. /ez nálunk kb. úgy ment mint az amcsi gimis filmekben xD bosszú? ciki fotó kiragaszt azt kész, volt csaj akit átraktak miatta bentlakásos "apácasuliba" olyan kép került ki róla xD/


Engem irigységből utáltak ki sok helyről...:S De mindegy mert vannak igaz barátaim, a bunkók meg mehetnek a levesbe...

2011. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kösz
2011. nov. 7. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy az a bajuk, hogy sosem mész velük könyvtárba, amikor a helyesírási szótárat lapozgatják. De ez csak egy tipp...
2011. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ha veled lesz ijen az azé van mert idegesítő vagy
2011. nov. 8. 15:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így van, de ne tereld el a témát, egyenlőre ott tartunk, hogy veled történt ilyen. :D
2011. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!