Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én fiú 15 vagyok és soha az...

Én fiú 15 vagyok és soha az életbe nem verekedtem nem kenyerem az erőszak sokan ezért csúfonak de én inkább kedveskedni szoktam a lányoknak nem verekedni. Szerintetek tényleg félénk mulya fasy vagyok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:

nem, nem vagy az.

csak az ekkora lányok sem tudják, hogy mit is akarjanak.

Biztos fogsz normális lányt is találni.

2011. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 life is beautiful ***** válasza:

egyrészt pozitív tulajdonság ,de nem árt ,sőt jól jön ,ha egy csaj biztonságban érzi magát melletted, ha nem így van ,keres jobbat:\


én is ilyen vagyok, nincs bennem szinte semmi agresszivitás..

2011. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat az első váaszolónak nagyon köszönöm és én is igy gondolom nem vagyok olyan szemét mint a többiek a suliba a második válaszolonak is köszönöm és igaza van azért nem árt egy picit férfias lenni köszönöm mindkettötök nek
2011. nov. 9. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, de engem idegesít ha egy srác túl kedves :D ! Kell, hogy legyen benne valami kis csintalanság, valami gonosz.. mert anélkül nem izgalmas :)
2011. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen megpróbáltam amire gondoltál összeverekedtem a basztatóimmal mondjuk az elsőt eléggé megvertem a másik 4 et mikor egyszerre rám jöttek mondjuk.... nekem de csak az egyik kis ujjam tört el amúgy már legalább tisztelnek remélem ?
2011. nov. 11. 19:11
 6/7 anonim válasza:
szerintem ez jó , én is ilyen vagyok .
2011. dec. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most már hogy meggyogyult az ujjam írhatok legalább :) Azóta már tök jól vagyunk nem basztatnak bár még néha azért igen ,De nem izgat
2011. dec. 10. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!