Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy a zene...

Miért van az, hogy a zene amit éppen hallgatok teljesen átalakítja a személyiségemet?

Figyelt kérdés
Ha például ilyen "gyilkolós" zenét hallgatok akkor kijön belőlem a beképzelt, pszichopata, gyilkos vadállat és mindenkit meg tudnék ölni, ha pedig vidámat akkor mindenkit szeretek és a világra is szebben tekintek. Tehát a különböző stílusokra különböző személyiségek jönnek ki.
2011. nov. 11. 00:00
 1/8 /Anita_'94/ ***** válasza:
71%

Mert gyenge vagy és befolyásolható.

Hallgas egy kis Divízió 88-at, majd tegyél egy esti sétát a nyolcba :D

2011. nov. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Mert a zene tényleg hat az érzelmekre és valóban könnyen befolyásolható ember vagy.
2011. nov. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
/Anita_'94/-KTARTÁS!!!!!!
2011. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy "túlságosan befolyásolható vagy. Az is lehet hogy csak jobban bele tudod élni magad a zenébe mint mások.
2011. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Azért,mert ~music is the life~
2011. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok ^^


de nem mindig... kb 1évig volt egy olyan szám, amin mindig elsírtam magam, most meg már nem....


ettől függetlenül, ha metalcore-t hallgatok (és nagyon pörgős), akkor morcos vagyok. Ha pl a BMTH never ends-et, akkor meg olyan gyengének érzem magam. :3


^^

2012. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a divízió 88 tényleg jó zene
2012. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a zenek nagy resze manipulalasra keszult, ezert is hallani mostanaban sok helyen h a media manipulalasi gepezet.Gondolom ezert is.
2012. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!