Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én most akkor fiú vagyok vagy...

Én most akkor fiú vagyok vagy lány?

Figyelt kérdés

Vicces a kérdés, tudom. De annál komolyabb...


Mert én bizony fiúnak születtem, van lógóm is. De már elmúltam 23 és hiába teszek ellene, nagyon sokszor lánynak néznek!


Majdnem 180 cm magas vagyok és vékony, széles a csípőm, kerek a fenekem, csak cicim nincs. A bőröm is kifejezetten nőies típusú, arcszőröm alig (pár szál enyhén fekete szőr lóg a szám fölött és az államon, de ha leborotválom, akkor egy hétig nem is látni, hogy visszanőtt). A hónaljamon kívül sehol sincs dús testszőrzetem.


A hangom is nőies, a megjelenésem is. Valószínűleg transzszexuálisnak születtem, mert az egyik felem szeretne valódi nő lenni (a másik meg nem, mert kínszenvedés lehet az az életforma).


A fősulin, amíg nem tudták, hogy pasi vagyok, egy csomó fiú próbált velem szemezni, az egyik oktatóm meg állandóan bámul. Bulikban is mindig ez van, vagy a buszon: jó és kevésbé jóképű pasik néznek meg.


Jó, az igaz, hogy direkt nem öltözöm túl férfiasan (de nem is nőiesen!), kerülöm a feltűnő, kirívó holmikat, maradok a semleges színeknél.


Albérletben lakom négy másik fiúval, a házimunka javát én végzem, az egyik lakótársam azt mondta, hogy "ha lány lennék, te lehetnél a feleségem".


Most már ez így zavaró, több ok miatt:


1. nem vesznek komolyan, néha kiröhögnek a hátam mögött azért, amilyen vagyok (pedig megpróbálok férfias lenni, csak nem megy). Határozottságom nulla.


2. van, amikor zavar a fütyim, de van, amikor nem. Szeretnék szexelni, viszont homokosokkal/biszexekkel nem tudok, mert nem férfit látnak bennem. Csajokkal inkább nem akarnék, bár az is izgat minimálisan. Ha meg eladnám magam traviként, az zavarna a legjobban. Azokra általában az undorító bácsik buknak. Én meg egy olyan férfira vágyom, aki átölel és érzem, hogy megvéd.


3. Nem valami toleránsak az emberek sajnos, pedig én erről totál nem tehetek, és szégyellem magam, mondjuk nem kellene, mert ez a természet fura játéka lehet, amit űzött velem.


4. Nagyon ciki, ha baráti társasággal mész valahová és egy ismeretlen úgy köszön neked, mint egy lánynak.


5. Anyukám és a tesóm szeret és nem ítél meg ugyan, de apám már szóba sem áll velem.


Egyébként megfigyeltem, hogy a kisgyerekek is lánynak néznek, a két apró unokatesóm is a második anyukájuknak tekint.


Izé... én nem akarok ilyen traveszti-szörnyeteg lenni, aki két kiló vakolattal járkál az úton, meg miniszoknyában riszálja a valagát, és azt reklámozza, hogy ő mennyire más. A feltűnősködés irritál, de ha lebukom, hogy fiú vagyok, mégis feltűnő leszek. Mondjuk jól esik, amikor megjegyzik, hogy szép arcom / szemem van.


Tudnék még mit írni, csak már megint szájmenésem van.


Azt szeretném végül is megkérdezni, hogy most mit csináljak? Elmenjek egy pszichiáterhez? Igazából nem érzem magam lelkibetegnek... csak nagyon-nagyon furcsának.


2011. nov. 12. 21:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Bocs de ezt nem olvasom végig:) Am nézz a lábad közé, az majd utat mutat!:D
2011. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
88%
Ha kilógatod a farkad a busz ablakán akkor a híradóba mindenki látni fogja hogy Te igenis hordod a lábad között a f@szt!
2011. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-kétszer elmész az nem árthat és hátha tud megoldást.
2011. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Próbálkozz leszbiknél.
2011. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Pszichiáterhez menj szerintem majd ő segít rajtad.
2011. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
30%
Leszbikus pszichiáter?
2011. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
a kérdés az, hogy hogy érzed magad jól. mikor érzed, hogy a helyeden vagy, úgymond. fiúként, lányként, fiúkkal vagy lányokkal...csak légy őszinte magaddal, aztán élj úgy, ahogyan tényleg élni akarsz. másokkal meg ne törődj, felesleges, azzal csak magadat hátráltatod.az jó, hogy nem érzed magad lelkibetegnek, úgy tűnik, hogy furcsának is csak inkább a környzet reagálása miatt, nem belső viszályok miatt. szóval ha különösebben nem szenvedsz a helyzet miatt, akkor szerintem csak hagyd, hogy minden kialakuljon. de pszichológushoz is elmehetsz, gondolom rosszabb nem lesz, max. ott hagyod, ha nem jött be.
2011. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 cathilina ***** válasza:
4%
Már bocs, de ennek a kérdésnek eléggé fake-szaga van. A kromoszómáid határozzák meg a nemedet, a pszichiáter pedig őrülteket kezel. A pszichológus az, akit azért fizetnek, hogy úgy csináljon, mintha a barátod lenne.
2011. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
a helyedben mindenképp elmennék pszichológushoz...minél előbb..mert minél többet szégyenkezel,annál inkább rombolod a lelkedet...menj el,mondd el neki,hogy szeretnéd megtalálni magad és a lelki békéd...segíteni fog és remekül fogod utána érezni magad...
2011. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Ignácz Ferkó válasza:
33%

Hát én csak egyszerűen megnézném van-é faszom!



Dr. Ignácz Ferenc

Réz és Fatolvaj

2011. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!