Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért könnyű kiforgatni a...

Miért könnyű kiforgatni a szavaimat?

Figyelt kérdés
Valamikor észre sem veszem,hogy kétértelműen beszélek és gyakran mondok olyan dolgokat amit mások célzásnak vehetnek vagy vesznek.PL:beszélek arról,hogy nem vagyok anyagilag elszálva a másik azt hiszi pénz akarok kérni vagy azt mondom éds szájú vagyok a másik azt gondolja csokoládét akarok kérni.Anyósom szerint ilyen vagyok és nem lehet változtatni.Hogy tudok változni,hogy ne legyen konfliktusforrás.
2011. nov. 18. 09:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet a kommunikációs résznél kellett volna kitenni ezt a kérdést.
2011. nov. 18. 09:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal van a baj, aki kiforgatja a szavaidat.
2011. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy rosszindulatú és negatív beállítottságú vagy buta?
2011. nov. 18. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen kategória FAIL!
2011. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha akarod, kiforgatom a kérdésedet is. Ha másikat írsz, azt is. Hozzáállás és hozzáértés kérdése. Meg az is, ahogy fogadod. Lehet, hogy nem kell leszoknod semmiről, hanem egyrészt elfogadnod önmagad, másrészt néhány szellemes válasz sokat segít. Például a csokoládéra biztosan azonnal rávágnám: na és milyen van, mert csak a különlegeset szeretem. Fekete/narancsos/Boci/Milka nincs?
2011. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!