Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hat az emberi társadalomban...

Hat az emberi társadalomban is a túlélés, vagy a vadon törvénye uralkodna, Te túlélő lennél?

Figyelt kérdés

2011. nov. 25. 13:08
 1/6 bánomisén ***** válasza:
100%
Elhagynám a feltételes módot, ugyanis ha körbenézel a világban, akkor meglátod, hogy az emberi társadalomban is a túlélés és a vadon törvényei uralkodnak. Aki itt van, az mind esélyes.
2011. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
AZ előző hozzászólónak igaza van. Ha a helyzet fokozódna :), akkor viszont nem. Már ebben a világban se érzem jól magam, egy olyanabban meg nem is akarok létezni!
2011. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A feltételes mód szerint nem, így viszont ahogy most élek, kénytelen vagyok.
2011. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nem sajnos..semmi dolgom nincs 16 évesen,de márt most nem bírom
2011. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehat monjuk senki nem dolgozna mert az erosebb ugyis elveszi. Egy ido utan nem lenne mit enni, kanibalizmus stb. Hat szemely szerint nem szeretnek igy elni de miutan gyerekem van es erte mindent megtennek igy igen tulelo lennek. (legalabbis megprobalnam)
2011. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem kell szó szerint harcolnom másokkal, mivel lassú vagyok és gyenge, addig azt hiszem igen. Szóval amíg elég a fejemet használnom, nem hiszem hogy lenne problémám.
2011. nov. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!