Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szemtanúja vagy egy verekedésn...

Szemtanúja vagy egy verekedésnek. Mit teszel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyek messzire.Tanúskodás nyűgös és könnyen vádlott is lehetsz.Mert a tőled elvárható segítséget nem adtad meg.Kinek hiányzik ez?
2011. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
túl sokszor van olyan ahhoz, hogy mindig tegyek vmit.
2011. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát általában semmit, vagy végignézem, mert izgalmas, vagy úgy teszek mintha nem is láttam volna.
2011. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha az utcán verekednek pl akkor csak simán tovább megyek, mintha nem is láttam volna. Elsővel egyetértek. Ja és még lehet a végén, ha odamennék, hogy én is kapnék az meg a francnak se hiányzik.
2011. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szituációtól függ. Ha olyan kikerülöm, ha meg nem, akkor is.
2011. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha cigányok verekednek, röhögnék rajtuk, és drukkolnék h tegyenek minél nagyobb kárt egymásban :)
2011. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
semmit,jobb ilyesmibe nem bele avatkozni.lehet,hogy az egyik azért veri a másikat,mert ellopott tőle 2 millió forintot,aztán én odamennék mint vmi igazságosztó,hogy leállítsam őket,szóval ezért nem.meg aztán mint írta más lehet én is kapnék párat.
2011. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmit. Elmegyek, vagy titokban nézem tovább, nehogy kihívják a rendősrséget és én is bűnös leszek mert nem avatkoztam közbe :D. Erről jut eszembe:


Még 7. osztályban (most 8-os vagyok) 2 7-es összeverekedett. Sokan látták az osztályból. Én nem voltam köztük. Tanároknak senki se szólt, mert végül is suli területén kívül verekedtek. Egy tanár mégis meglátta őket és hívta a rendőrséget. 8 napon túl gyógyuló sérülés nem volt. De mivel sokan látták és nem avatkoztak közbe, ezért kitiltották őket a farnsangi bálról (micsoda büntetés :D).


De mi lett volna ha 2 cigány verekedik össze és alsósok látják és nem csinálnak semmit? Megbüntetnék őket mert nem avatkoztak közbe? Nem hiszem.

2011. dec. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem nem kell tenni semmit ahogy már többen is elmondták.Sose jó beleszólni olyan dologba ami nem tartozik rád.Ez pl olyan mintha két ember ordibál és te odamész hogy ne ordibáljatok egymással nem rád tartozik , és ahogy a magyar közmondás is tartja: Akinek nem inge ne vegye magára!
2011. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol vagyok.

Pl. az iskolában, akkor szaladok szólni egy tanárnak, ha nincs a környéken, de ha van, akkor nézem 8-)

Ha az utcán, akkor kikerülöm jó messzire.

Ha a házunk körül, vagy ahol nincs más és barátok/ismerősök verekednek, közbeavatkozok.

2012. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!