Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik ilyen? Hogy csak egy...

Létezik ilyen? Hogy csak egy féle képpen tudok szeretni?

Figyelt kérdés

Azt hiszem csak egyéle képpen tudok szeretni..szóval vhogy a baráti meg a szerelmi szeretetet nem különül el...szóval akit annyira tartok hogy jólesik ha megölelem azzal már menne más is... Meg pl ha a 'barátaim' ölelgetnek valaki mást( pl párjukat) már rögtön rosszul érzem magam...de az a baj hogy beléjük egyben szerelmes is vagyok, vagy nem is tudom hogy hívják ezt...csak én vagyok így? eléggé frusztráló.

18/L biszex


2011. nov. 26. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem összekevered a szerelmet a testi vággyal.

definíció szerint nem lehet egyszerre 1nél több emberbe szerelmesnek lenni, és ez a biszexre is kell, hogy vonatkozzon. :)

2011. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lehet hogy mindíg másba, nagyon gyorsan változik, egy adott pillanatban lehet hogy csak 1 ember érdekel, de ha 10 perc múlva jön más akkor már az..lehet hogy csak azért van mert szeretethiányom van..
2011. nov. 27. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, de az akkor nem a másik emberről szól, hanem rólad, a te igényed (nem feltétlen testi) kielégítéséről.

azt nem nevezhetjük szerelemnek, ha mindenképp sz betűs szót keresünk hozzá, akkor a szorongás lenne a megfelelő.

2011. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!