Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek a dianetikáról?

Antimod kérdése:

Mi a véleményetek a dianetikáról?

Figyelt kérdés

2011. nov. 29. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A filozófia tetszik, de a vallás amit kitaláltak rá az már nem.
2011. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Stella90 ***** válasza:
ohh xenu :D szerintem nevetséges...nem hiszem el, hogy ezt komolyan elhiszi valaki :) a filozófiával nekem sincs különösebb gondom...
2011. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menekülj, amíg nem késő...
2011. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Menekülj, amíg nem késő..."


Miért?

2011. nov. 29. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Komolyan kérded?

A scientológia egyház = dianetika

Az egészet egy sci-fi író találta ki, Hubbard, aki éppen a diliházban volt. Itt kísérletezte ki egy másik ápolton az agymosási, függőségi technikáját. Mikor kikerült a kórházból, elindította az egyházat. Aki oda bekerül, annak minden pénzét elveszik, és ha már nincs pénze, rabszolga lesz. Olyan függőségbe kerül, amiből nem tud kiszabadulni. Vannak országok, ahol be van tiltva. Kb. egy hónapja volt egy film az m1-en róluk, amin csodálkozom, mert minden eszközt bevetnek azok ellen, akik fellépnek ellenük.

2011. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a dianetika egy középszerű író összefüggéstelen hülyesége. nem csak úgy mondom, tényleg utánaolvastam, és kb a vonzás törvényével van egy szinten, mint filozófia.
2011. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!