Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg volt a havi vérzésem...

Meg volt a havi vérzésem erősen és most ma barnáztam. Mi lehet az oka? Mi váltja ki ezt? De terhes nem lehetek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
fúj b+
2011. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Virág6 ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes!Menzeszed végén lehet barnás folyásod.
2011. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
közi rendes vagy. köszi-. a másik félnek üzenem hogy vannak rendes emberek a világon és vannak elme betegek és ö az utobiba tartozik szóval ennyi.
2011. nov. 29. 22:52
 4/9 Virág6 ***** válasza:
Szívesen.
2011. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A végén tényleg lehet barnás akármi, de valaki tudja hogy az mitől? >:/
2011. nov. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Stella90 ***** válasza:
szerintem az csak egy kis alvadt vér...de egyébként terhes nem lehetsz...ne aggódj...
2011. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, alvadt vér, tulajdonképpen a maradék, ami addig valamiért nem ürült ki
2011. nov. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az jó ha nem maradok terhes mert kicsit be paráltam , mert az internetet olvastam ezt aszt és meg ijedtem. mert olvastam is olyat akinek meg volt és barnázott is és terhes maradt. de legyen így ahogy mondjátok hogy ne agodjak én bízom bennetek. köszi még egyszer rendesek vagytok.
2011. nov. 30. 22:15
 9/9 anonim ***** válasza:
A havi vérzés elején és végén, amikor még/már nincs annyi vér, hogy a súlyánál fogva azonnal kifolyjon, megalvad és megbarnul.
2011. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!