Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mennyire vagytok érzékenyek...

Ti mennyire vagytok érzékenyek a kritikákra amiket a külsőtökről mondanak? (Főleg lányok válaszát várom)!

Figyelt kérdés

Én nem tudom miért lehet, de nagyon el tudja venni az életkedvem 1-2 kritika!!!

Nem érzem magam rondának sem csúnyának,nem vagyok túlsúlyos, sem anorexiás,egyáltalán semmi olyan dolog ami miatt szégyenkeznem kéne vagy kisebbség érzetem lehetne! Mégis annyira megviselnek a kritikák, szeretnék ezen változtatni de nem megy! Teljesen ártatlan kis szavak, amik nem is rosszindulatúak, őszinte vélemények mind nagyon megviselnek. (Nem nagyobbakra kell itt gondolni,

csak pl egy ilyenre: "picit töredezett a hajad vége le kéne vágni az alját" vagy "kikopott a bőröd menj szolizz egy kicsit" vagy "nekem a kék szem tetszik neked meg zöld van" vagy "olyan fura a szád formája" és egyéb..)

Ilyen aprócska dolgokon képes vagyok órákig szomorkodni,

vagy hirtelen elkap a sírás és nem tudom,hogyan tartsam vissza.. :(:(:(


Ti mennyire vagytok érzékenyek ilyen szempontból??


16/L


2011. dec. 3. 01:27
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem kéne ennyire komolyan venned ezeket, tudom hogy erről nem tehetsz, mert így gondolkozol, de ezek igazából nem is kritikák, csak megjegyzések és tanácsok
2011. dec. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom!! Annyira utálom magam emiatt és szeretnék megváltozni!
2011. dec. 3. 02:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. Én tudom magamról ha töredezett a hajam vagy bármi, ha más tesz ilyen megjegyzéseket, maximum legyintek hogy igen, már kértem is időpontot fodrászhoz, és el van intézve a dolog. Utána egy percig sem szoktam foglalkozni az ilyesmivel.
2011. dec. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aragog - Bárcsak énis ilyen lennék! :( Sokszor próbáltam már, mert amúgy ez lenne a normális! nem??
2011. dec. 3. 02:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress valami célt, vagy olyan elfoglaltságot, ami valóban érdekel, és akkor ezek a dolgok átkerülnek a lényegtelen kategóriába.
2011. dec. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megtanulható az ilyen kritikák kezelése. Ha gondolod, írj privátban, mert úgy eredményesebben tudok segíteni.
2011. dec. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia szerintem ez az erzekenyseg a korodbol fakad, 16 vagy ha jol lattam. Amikor en ennyi idos voltam semmi sem tetszett magadomon, azt kivantam barcsak valaki mas lennek. Most sok valtozason mesz at a helyed keresed termeszetes h erzekeny vagy. Amit elottem irtak h keress valamit ami igazan erdekel jo otlet. Emlekszem tinikent nem ereztem h erteme van az eletnek. De mihelyt valami fontos lett elfelejtettem ezt. Szerintem ez siros hajlamod idovel el fog mulni.
2011. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó tudni hogy nem vagyok egyedül.

Minden ilyen megjegyzésen töröm a fejem napokig hogy ,, ezt most miért mondta, tényleg így van?-igen így van,de akkor miért gondolkodom rajta ennyit?" stb.

és az ilyen megjegyzések nekem is elveszik az egész életkedvem, nem tudok ellene mit tenni. :/

2011. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem eléggé meg tud bántani, de nem mutatom, inkább csak motyogok valamit, vagy ilyesmi. De ha lehetséges később megpróbálok válltoztatni rajt.
2011. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!