Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdekes kérdés de. Melyik a...

Érdekes kérdés de. Melyik a legobb név? (többi lent)

Figyelt kérdés
Christi,Christina,Christine,Cristi,Cristina,Cristine,Kristin,Kristine,Kittie,Kitty,Cristie,Christie,Kristie?????????????????????????????????Köszi a választ
2011. dec. 4. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Ezek közül egyik sem.


Krisztina.

2011. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jujj köszi ez a nevem :D de ezek közül?
2011. dec. 4. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Amint már az első válaszban megírtam:


Ezek közül egyik sem. Mind hülyén hangzana egy magyar családnévvel.

2011. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem azért...csak bece névnek :)
2011. dec. 4. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Kristin:)
2011. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kitty
2011. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cristie ha nagyon muszály választani, de legyél inkább Crystal:D ez tök jó, egy könyvben ez volt a csajszi neve:P
2011. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a Krisztikém! :)

Magyarban veri az összeset szerintem :)

A Krisztina először a 16-17. században volt népszerű név, az 1970-es években a legtöbbször választott női név volt. Az 1990-es években a Krisztina igen gyakori, a Kriszta igen ritka, a Krisztiána, a Tina és a Tinetta szórványos név volt, a 2000-es években a Krisztina a 28-49. leggyakoribb női név, a Kriszta, Krisztiána, Tina és a Tinetta nincs az első százban

2011. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!