Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon ciki helyzet, mit tegyek?

Nagyon ciki helyzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

REggel 8 kor első tanítási óra Kémia

a tanár kihív felelni

Én tanultam, de merevedésem van

ezért azt mondom nem megyek ki, nem tanultam semmit

azt mondja,hogy eggyes

majd képri,hogy vigyem ki az ellenőrzőt

én azt mondom nincs itt, mire ő leküld az igazgatóhoz

nem merek felállni, mert

és mikor végülis muszály volt felállnom

ki mentem egyenesen az igazgatóhoz

mikor visszamentem

megint *az*

mindenki röhög

én meg elkezdek röhögni

ami miatt minden izmomat öszehúzom, ami csak ront a helyzeten

és ez történt 2 napja, azóta még nem voltam suliban :(

mit tegyek, hogy ne cikizzenek?



2011. dec. 7. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

hú basszus ez elég vicces....szegény, biztos valami nagypon csúnya dolgot tettél, ami miatt igy büntet az ég...xD

hányadikas vagy?

2011. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most lettem 9. es, de a kémiatanár még aláírogatja a jegyeket T-T
2011. dec. 7. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Keveset maszturbálsz... :)

Am meg lehet, hogy neked ciki, de mást annyira nem érdekli. Egyszer-kétszer be fognak szólni, attól függően, hogy mennyire kedvel az osztály, de ez nem annyira gáz, bárkivel előfordulhat. Egyébként volt alami konkrét oka, hogy *az* történt, vagy csak elkalandozott a figyelmed? Ilyen esetekben igyekezz ne gondolni rá, akkor elmúlik.

Egyébként az megkérdezném még, hogy miben jársz te suliba? Mert szerintem egy alsógatyán meg farmeron keresztül az nem látszik annyira ha megfelelően elhelyezed, vagy esetleg ha velem ilyen lett volna lehúztam volna a pulóveremet odáig, hogy eltakarja.

Na szóval ne izgulj, nem fognak vele szerintem annyira basztatni...

16/F

2011. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem lett volna egyszerűbb gyorsan valahogy megigazítani? mostmár nincs mit tenni eleinte nagyon fognak cikizni, de ha látják, hogy nem foglalkozol vele akkor lassan alább hagy
2011. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!Igazatok lehet,

egyébként én is farmerban járok be, de ez mégiscsak látszik, szóval...púposodik...

konkrétan pedig nem gondoltam semmire... semmi olyanra...

2011. dec. 7. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:

jáááájjj..már párszor volt velem is hogy pont emiatt izgultam hogy nehogy kihívjon a táblához.szerencsére még nem történt meg


hát csináld azt hogy eljátszod hogy leszarod őket, mikor mondják hogy "mivan felállottf.szúkám" ,ne törődj vele ,úgyis beleunnak majd

2011. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!