Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt hogy suliban valamilyen...

Volt hogy suliban valamilyen vizsgálatot a dokinál nem végeztettek el, mert nem akartátok megcsináltatni? Léptettek már fel akár dokival szemben fel és miért, volt már ebből bajotok, kerültetek már összetűzésbe?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 17:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Én már voltam így,heretapit akartak bevezetni azt elértem,hogy ne valósuljon meg.Intőt akartak előszőr adni,meg szülőt behívatni,aztán nem lett belőle semmi,mert mindenki azonos véleményen volt,még a szülők is.
2011. dec. 10. 17:42
 2/4 anonim ***** válasza:
heretapis suliba??? miez úristen :D
2011. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pénisz vizsgálatra gondolok,here,fityma,makk megnézése,megnyomkodása stb.
2011. dec. 13. 17:32
 4/4 A kérdező kommentje:

De volt valakinek már összetűzése hasonló szitú miatt orvossal,akár iskolai összetűzés,vagy kellett kéréssel fordulni iskolában orvoshoz,hogy valamire figyeljen már oda egy kicsit.


Bármilyen iskoláskorban összetűzés tanárral,felnőttekkel,amikor úgy éreztétek nektek van igazatok!Ez lenne a fő kérdésem isten igazából

2011. dec. 13. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!