Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen becézés van a liliánára?

Milyen becézés van a liliánára?

Figyelt kérdés

igen,így hívnak...és rühellem

de úgy bírom basszus,semmi jó becézése nincs

mert magából,a liliánából mindig az jut eszembe,hogy Liliánka,az édes kedves aranyos kislányka,mindenki kedvence...fújj

és a becézései is,aminek lehet becézni,ilyen tök béna,csajosak,pl lili,Lina,esetleg Lia,vagy ilyenek


hogy hívassam magam? valami olyasmi kéne,ami vagány,és nem ez jut a nevemről eszébe mindenkinek,amit pár sorral fentebb leírtam


szerintetek?

14l


2011. dec. 12. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hugom "rendes" neve az, hogy Lili. Örülj neki szerintem, hogy a tiéd variálható...De amúgy meg kreálj magadnak akár vezetéknévből, vagy valami tulajdonságodból, vagy jelzőkből. Pl. Egyik haverom orvosin van, Dokinak hívják...de fogalmam sincs valójában mi a neve...talán Gergő vagy András? xD Mindegy... talán érted a lényeget...Bár jó hogy 14 éves korodban (vagy 141 eléggé egyforma xD) rájöttél hogy zavar a neved... Eddig hogy hívtak?
2011. dec. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lili, és Lilien, egyébként mindkettő anyakönyvezhető különálló névnek is, de mind a latin liliomból ered.
2011. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ana
2011. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


00:46 eddig hívtak már Linának,néhány hülye tanár Lilinek,pedig már szóltam nekik vagy 100x hogy nem így hívnak,de ezekszerint pont nem érdekli...de nekem amúgy egyik sem tetszik....a Lili talán azért is nem,mert így hívják azt a csajt,aki miatt elaltatták a kutyámat...hosszú sztori de nem baj

2011. dec. 13. 14:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a Lián menő lenne:)

És szép neved van,nem gáz.

Egy 10 évvel idősebb pasi.

:)

2011. dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi :)

de a Lián nem egy növény? xD

2011. dec. 14. 18:22
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

Lehet tényleg növény,örülj neki hogy nem gyomnövény hanem egy szép virág asszem :)

2011. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de ez is olyan csajos és és nem akarom,hogy valami gaznak nézzenek
2011. dec. 15. 18:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Pont így hívják az osztálytársamat (aki mellesleg indult a mostani olimpián (úszik) szilágyi liliána), de nem szereti, ha liliánának hívják. Mi úgy hívjuk csak, hogy lilu, mert azt szereti. Remélem segítettem. :)
2012. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem van Lili nevű ismerősöm, de nem szereti, ha így hívjuk, ős is egy tipikus vagány csaj, egyeltalán nem csajos. SZóval ő vagy Lil vagy Lilkó:D
2012. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!