Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg ennyire gáz vagyok?

Tényleg ennyire gáz vagyok?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.es. Van sok barátom az osztályban, de mégis úgy érzem, hogy 8.ban sokkal jobb volt. Például, ha zenét hallgatok suliban: mostanában nagyon rákaptam a musicalekre, pl. a Csoportterápia c. darabban a zenékre, vagy a Macskákból. És ha zenét hallgatok suliban valaki megnézi hogy mit hallgatok, azt mondja, hogy hogy tudok ilyen tinglitangli rossz zenét hallgatni, amikor fogalma sincs, hogy mi ez. Mert nekik a színház egyenlő az operával, vagyis a 'kövér nő énekel, meghal' típusú zenével, pedig a musical teljesen már. Mert számukra a zene csak a tucc-tucc típusú 'zenénél' kezdődik. Vagy például ott van, hogy 15 évesen Hannah Montana és Miley számokat hallgatok. Akkor meg azzal jönnek, hogy hány éves vagyok, hogy ilyen dedós zenét hallgatok. Miért kell beleszólniuk? Valaki magyarázza el, mert nem értem.. 15/L
2011. dec. 16. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valakik erre azt mondják: nem gáz vagy , csak értelmes zenéket is szeretsz hallgatni :) A tucc-tucc kedvelőkkel ne foglalkozz :/
2011. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

van ízlésed, szörnyen gáz vagy :D

dehogyis, sz@rd már le h mit gondolnak!

2011. dec. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg egyre jobban elkezdett érdekelni a színház, kb. 1 éve beszéltem egy magyar színésznővel, Andrádi Zsanettel (akkor még nem voltam oda a színházért) és amiket mesélt, hogy a színház egy teljesen más világ meg minden, és abban a fél órában teljesen megváltoztatta a véleményemet.
2011. dec. 16. 23:02
 4/11 anonim ***** válasza:
ez vkinek rosszat okoz? te jól érzed magad? Akkor? Normális barátokat kell keresni
2011. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint annyira nem szeretem a színházat, de úgy gondolom nem ciki ha valaki ilyen zenét hallgat nekem is van pár szám amit szívesen hallgatok ilyenekből is. Ne érezd úgy hogy a Tuc-Tuc a normális. Minden ember más és más szerintem pozitív hogy ilyen irányba érdeklődsz kevés az ilyen fiatal aki a kultúra irányába tekinget :) csak így tovább :)

18/F

2011. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Russy válasza:
szard le, az én volt osztálytársaim is ilyenek voltak, folyton belökötöttek abba, hogy milyen zenéket hallgatok, de magukat nem vették észre....van ilyen, nem kell foglalkozni velük és kész
2011. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell a többiekkel foglalkozni, mindenki hallgassa, nézze, csinálja azt amit szeret, érdekli. Mások szegénységi bizonyítványa, ha nem tudják elfogadni, hogy van aki másként gondolkodik, más zenét hallgat stb.

Nem kell azonosulni a tömeggel, egyéniségnek kell maradni és ha ez abban nyilvánul meg, hogy másfajta zenét hallgatsz mint a többiek, akkor tedd azt.

2011. dec. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd már meg az osztálytársaidtól, hogy a Megasztárt, X faktort szokták e nézni, netán rajonganak-e valamelyik versenyzőért. Csak mert ha jobban megfigyelik, ezekben a műsorokban is ilyen "tinglitangli" zenékkel lesznek egyesek sztárok.
2011. dec. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
aha.
2011. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez nem gáz csak az embereknek nem tetszik ha valaki "Különbözik" a többitől és ezért nem szeretik. Ez nem gáz csak te egy más személyiség és ők is azok!!! ezért neked nem szabad magadban keresni a hibát!! örülj neki hogy különálló személyiséged van :)
2011. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!