Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol barátkozzak? 16/L Pest megye.

Hol barátkozzak? 16/L Pest megye.

Figyelt kérdés
Senkim sincs előreláthatólag egyedül fogok szilveszterezni -.- és már unom ezt
2011. dec. 18. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
itt, a gyakorin például :D
2011. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
chat.hu
2011. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is egyedül fogom tölteni. Merről írsz? Ha van kedved felvidítalak.Jelenleg még itthon vagyok.
2011. dec. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem így akartam írni. Ha van kedved írj üzit.
2011. dec. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondhatjuk én is egyedül vagyok. Hiába próbálkozom, mindig csalódnom kell az emberekben. Inkább egyedül szilveszterezek itthon egy jó kis film társaságában, mint pár felszínes barát között:) 15/L, szintén Pest megye..
2011. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, én is itthon szilveszterezek. Régebben nagyon zavart, most már ott tartok,hogy nem is érdekel az egész szilveszter, nincs mit ünnepelnem. Ez az év valami katasztrófa volt, remélhetőleg a következő jobb lesz.

Az utsó kommentelőhöz hasonlóan én is inkább vagyok itthon és nézek meg egy jó filmet, minthogy a felszínes ismerőseimmel bulizzak.


21L

2011. dec. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hívj fel egy jó barátot és az biztos fog veled szilveszterezni, én is egyik legjobb haverommal megyek :D

ha már van egy jó barát akivel mész akkor már nincs rossz szilveszter

2011. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!