Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg tudod állapítani valakinek...

Meg tudod állapítani valakinek a netes "írásából" hogy férfi vagy nő?

Figyelt kérdés
írása alatt kommenteket, blogot stb értek úgy, hogy nincs feltüntetve a neme mellette
2011. dec. 28. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
hát én úgy szoktam hogy a lányok inkább írnak sziveket meg szmájlikat meg az írás alapján is hogy mit ír és hogy hogy írja. flegmán,bunkón ilyesmi...
2011. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Antimod ***** válasza:
Nem, de engem már néztek nőnek, nem tudom mi alapján, jót nevettem rajta. Ráadásul háziasszonynak (vagy GYES-esnek), miközben munkahelyről írtam.
2011. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyjából meg lehet állapítani az illető stílusából.
2011. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A stílusból meg lehet. A lányok sokat szmájliznak, szívecskéznek stb., a fiúk meg inkább röviden, tömören szeretnek írni. Kommentből Ha valami lelki témáról van szó, a nők együttérzőbbek, a férfiak pedig realistábban gondolkodnak.
2011. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én általában meg szoktam tudni,igaz foggalmam sincs mi alapján, megérzés csak inkább :)

De előzőknek is igazuk van.. kéne feltenni egy ilyen kérdést, ki hányat talál :D

2012. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
engem mondjuk fiúnak szoktak nézni...pedig lány vagyok :D
2012. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

engem is inkább fiúnak néznek pedig lány vagyok

amúgy nem mindig lehet

igaz néhánynál nagyon meglehet mondani

de van hogy rámondjuk hogy csaj közbe fiú

2012. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!