Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha sokáig vagyok fenn pl....

Ha sokáig vagyok fenn pl. 02:00-ig vagy akár tovább rosszat álmodok?

Figyelt kérdés
Mivel téli szünet van sokáig vagyok fenn. és már úgy 3 napja csak rosszat álmodok... Nagyon élethűek, szóval mikor felkelek sírok :I

2011. dec. 29. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is fent maradok mostanában hajnali 2-ig, de nincsenek rémálmaim. :3 14/L
2011. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy rémálmaid vannak nem attól függ, hogy mikor mész aludni. Csupán valami felzaklathatott, és amiatt vannak ezek az álmaid.
2011. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
erősen kétlem, hogy lenne összefüggés.
2011. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De hogyan tudom ezeket "kiiktatni"?
2011. dec. 29. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Az álmok a gondolataid, az aznap történtek nagyban befolyásolják. Lefekvés előtt kb. 1 órával már ne csinálj semmi olyat, ami hatással van rád, (ne nézz olyan filmet, ne olvass olyan könyvet, ne beszélgess senkivel komolyabb dolgokról) mert akkor egy zaklatottabb állapotban alszol el, amiatt lehet.
2011. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Állítólag az álmok kiteljesedése a tudatalattid. De igen amit az előző válaszoló írt, az alvás előtt lévő események is nagyban befolyásolják az álmaidat.
2011. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ohh köszi a válaszokat! Ritkábban de azért néha néztem este horrort...
2012. jan. 3. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!