Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális embereK! Hol vagytok?...

Normális embereK! Hol vagytok? :' (

Figyelt kérdés

Szeretnék barátokat de sehol sem találok..Mondom mi a legfőb hiba:

- k*rvák és selyemfiúk akiknek az életcélja,hogy jövő hét pénteken 1 pohárral több pia férjen el bennük

-szánalmas életű lúzerek,akik csak panaszkodni tudnak



Normális ember: van vmi célja az életben,de azért tud szórakozni is..tudja hol vannak a határok, nem gyűlöli az embereket ,lehet benne bízni és szereti a kalandokat..


Hol vagytok??


2011. dec. 31. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de feltettél egy kérdést, és rögtön rúgtál is egy baromi nagy öngólt magadnak. Aki hasonló kérdéseket tesz ki, azt te nem ebbe a kategóriába sorolnád: "szánalmas életű lúzerek,akik csak panaszkodni tudnak "?


Amúgy meg vannak "normális" emberek, csak keresni kell.

2011. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jelen :)
2011. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Több van, mint gondolnád...
2011. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Antimod ***** válasza:

Most még itthon, a gép előtt.

:)

2011. dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem az a baj,hogy néha panaszkodnak engem az zavar,amikor állandóan idegelnek hiába akarok segíteni nem hallgatnak rám..értitek nem? Mindenki kiborul időnként csak a nyavalygást nem bírom meg a magatehetetlen életképtelen emberkéket..( sajnos ilyen vagyok,de próbálok változni) Lenne kedvetek beszélgetni?
2011. dec. 31. 17:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Most otthon a gép előtt. :D
2011. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lenne! Hol laksz? :D
2011. dec. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
képzeld el, nekem meg teljesen más fogalmam van a normálisról. például kiírja azt a szót, hogy 'valami'. az elsővel amit írtál egyet értek, sajnos a mai fiatalság tényleg ilyen. de mi az, hogy szánalmas életű??? már elnézést, hogy nekem nincs olyan tökéletes életem, mint neked, de attól még nem vagyok 'nem normális'.
2012. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Korod és nemed megmondod lehet, olyasmi vagyok mint te, és énis szeretnék változni, bár ha annyi barátom lene és olyanok min t szeretném nem lenne miért nyavajognom ;) 17/F
2012. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A templomoktol messze
2016. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!