Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utálnak velem interneten...

Miért utálnak velem interneten beszélgetni?

Figyelt kérdés
Mindig ha valakivel megismerkedek interneten, egy-két beszélgetésig eltűr, elbeszélget velem (úgy ahogy, akkor se valami életvidáman) de aztán meg inkább le se sz*r, vagy nem válaszol ritkább esetben megmondja hogy szálljak le róla. De miért utálhatnak meg ilyen hamar az emberek? Az élőbeli ismerőseimmel interneten meg nem is tudok beszélgetni kb. mert alig válaszolnak valamit.
2012. jan. 2. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt így most látatlanban szerintem elég nehéz lenne bárkinek is megmondani. Mondhatom, hogy nem találnak Téged érdekesnek, és csak szimplán le akarnak koptatni, de igazából ez sem lenne biztos, ahhoz talán el kéne beszélgetnünk nekünk is, hogy mit nem találhatnak benned 'vonzónak' itt, vagy írhatnál még magadról valamit, így tényleg csak tippelgetni lehet.
2012. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet szimplán rossz oldalakon próbálkozol... nem mindenhol vevők az emberek a beszélgetésre, menj vmi chat oldalra
2012. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is hasonló helyzetben vagyok, szoval a jelenlegi barátaim szivesen dumalnak velem chat-en vagy ilyesmi, de ha már pl. facebookon ismerkedek valakivel, 2-3-szor dumal velem aztan, aztan szep kifejezessel elkuld a francba, hogy hagyak békitt meg ilyesmi. Az utobbi időkben 3 ilyen esetem is volt.
2012. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Ha akarsz, írj privátot!
2013. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!