Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lelki bajtól lehet ez?! FONTOSSS!

Lelki bajtól lehet ez?! FONTOSSS!

Figyelt kérdés

Régen nem jelentett gondot a tanulás(magolás+megértés is ment).

Mostanában(pár hónapja) viszont nagyon nem megy a tanulás,pedig még van hátra pár vizsgám :(

Valaki tudna segíteni? Pl.mitől lehet ez,mit tehetek - tanulási,memóriafejlesztő technikák,stb.

Nagyon hálás tudnék lenni a hasznos tanácsokért, véleményekért.


2012. jan. 6. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
nyilván lehet lelki bajtól. te tudod h van e valami gond ott belül.
2012. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak kimerültél, nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. Az, h nehezebben koncentrálsz, a fáradtság jele.
2012. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen , enyhén szólva depressziós lettem, mivel megtudtam, hogy ami lenni szeretnék, az már nem lehetek,mivel olyan képzés nem indul csak nappalis formában,arra meg sehogy sem tudnék járni. Szeretem amit most tanulok,erre épült volna a másik szakom,de annak annyi...Már azt sem nagyon tudom,én ki vagyok :/

De a vizsgákon át kellene mennem,szóval valaki tudna tippeket írni?

Fáradt max lelkileg lehetek,éjszaka alig tudok aludni :(

2012. jan. 6. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudsz aludni, akkor tanulni se.
2012. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tehát: ha alvásprobléma megoldódna, menne a tanulás?

Tippek alvásbajra?

2012. jan. 7. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet nyugtató teakeveréket inni, de ettől az ok nem szűnik meg. Az okra kell rájönni és megoldani.
2012. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De attól,hogy tudom az okot,még nem tudom megoldani.Ebben az esetben nincs megoldás:(

Nyugtató teára példát tud valaki? Esetleg egyéb tippek?

2012. jan. 7. 13:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi akartál lenni?
2012. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!