Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Az iskolában eléggé vissza húzódó vagyok nem beszélek sokat, de a barátaimmal meg állandóan beszélek. Ismeretlen emberektől meg , hogy is mondjam. Nem merek beszélni. Visszatérve az iskolához az osztály társaim között én vagyok az egyetlen lány aki a legcsendesebb. Ez alatt nem azt értem hogy egy kukott sem szólók hanem pl:ha odajön valamelyik osztálytársam és kérdez akkor alig merek válaszolni a szemébe sem merek nézni. és mindig ezzel cukkolnak hogy én ilyen,olyan vagyok.és amikor a táblánál vagy máshol pl sorakozóban vagyok akkor annyira feszülten állok hogy már nagyon idegesít . Mi lesz így a Szakiskolán? hogyan tudnék megváltozni?
2012. jan. 8. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szakiskolán az ilyeneket kipécézik, és szívatják a "nagymenők". Nem tudsz menni normálisabb iskolába?
2012. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!