Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van kisebbségi komplexus...

Miért van kisebbségi komplexusom? Mindig azt érzem mikor megtetszik egy lány, hogy nem megyek oda mert nem tudom elvinni minden hónapban Ausztriába, nincs lakásom, nem túl jó az autóm. Van ennek alapja?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 10:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja 25 F, frissen végzett diplomás, aki most keres állást.
2012. jan. 11. 10:51
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
nem minden csaj akar ausztriába menni. Vannak akik Párizst és svájcot részesítik elönyben ;)
2012. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nincs. még soha nem vittem el a barátnőmet ausztriába, a szüleim kocsiját használom. légy kreatív, ha szórakoztatni akarod.
2012. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Felmegyek barátok facebookos oldalára és mindig látom, hogy itt egy új autó, ott az új lakásuk, vagy legalább ott egy görög nyaralás stb. Persze ez 10 ből 7 nél tapasztalom és majdnem mind mellett ott virít a csaj is. Ilyenkor letörök és inkább nem is megyek oda sosem egy csajhoz sem.
2012. jan. 11. 10:55
 5/13 anonim ***** válasza:

Eszméletlen gáz, hogy egy pasi arra tudja fogni a sikertelenségét a nőknél, hogy nincs elég pénze meg kocsija. Nyugodtan lehet ezzel takarózni, attól még nem igaz.


19/L

2012. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De most őszintén mire fogjam ha a barátok ide oda viszik őket nyaralni, síelni stb, én meg ezt nem tudnám biztosítani.
2012. jan. 11. 11:01
 7/13 anonim ***** válasza:
pl arra, hogy nekik jobban kereső állásuk van, esetleg a valóságban hitel alatt nyögnek. ne olyan nőt keress, aki csak bmw-ben hajlandó leszopni a brét.
2012. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
tizenévesen senki sem tudja biztosítani ezt mégis sok ember él boldog párkapcsolatban. Huszonévesen dettó. Nemtudom feltünt-e hogy a mai magyar kormány alatt elég kevesen engedhetik meg maguknak azt, hogy külföldre vigyék a családot nyaralni
2012. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A hiba önben van kedves kérdező :P

Nézzen a tükörbe és meglátja minden bajának okozóját: saját magát.


Idáig a "legdrágább" dolog amit a barátomtól kaptam az egy éttermi vacsora volt az évfordulónkon. :P paff.


De ha neked ekkora érvágás ,hogy nem lehetsz műmájer akkor tessék egyedül meghalni! És beletörődni a sorsodba!

2012. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
20 éves fiú vagyok:) Nincs se kocsim,se pénzem,se lakásom,utazás kilőve..ja és nincs diplomám..és van 1 éves párkapcsolatom:)A normálisabb lány fajta nem a pénzre bukik:)
2012. jan. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!