Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik a kedvenc kategóriád a...

Melyik a kedvenc kategóriád a gyakorikérdések.hu-n?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 12:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Nekem:egyébkérdések-önismert kérdések :)
2012. jan. 12. 13:02
 2/8 anonim ***** válasza:
Családi kapcsolatok, gyerekvállalás. Újabban a fogyókúra rovat is.
2012. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Antimod ***** válasza:

Az ezotéria és az egészség.


Az egészség rovatban örülök, ha meg tudok nyugtatni valakit, aki tényleg feleslegesen aggódik valami apróságon.


Az ezotériában érdekelnek a témák, de sajnos rengeteg a poénkodó hülyegyerek (RÉPA, 404, reptoid és a többi katyvasz), illetve az önjelölt tudóspalánta, aki minden érv figyelmen kívül hagyásával jelenti ki az állásfoglalásait, és lenézi a vele egyet nem értőket.


Amúgy mindenhová be szoktam nézni, ha valami felkelti a figyelmemet.

2012. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:
sport,mozgás
2012. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyéb kérdések/önismereti kérdések


egészség/Fogyókúrák


és a Családi kapcsolatok:)

2012. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Családi állapotok, Gyereknevelés-kamaszok,
2012. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vállalás*
2012. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A legtöbbször egyértelműen a Felnőtt párkapcsolatok kategóriát olvasom, ott mindegyik topikot szívesen olvasom, de a nagy kedvenc a Megcsalás témakör. Már sok évnyire visszamenőleg elolvastam a kérdéseket, sokszor konkrétan ez az esti progi, hogy popcorn-nal leülök olvasgatni a Megcsalás topikot.

A másik általam kedvelt topik az az Emberek-Munkahely, Kollégák. Magát, az Emberek kategóriát nem annyira szeretem, mert nagyon sok indokolatlan idiótaság van, de ha nagyon unatkozok, akkor azért néha rávisz a lélek, hogy azt is átböngésszem.

2020. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!