Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok zavarban, amikor...

Miért vagyok zavarban, amikor sok embernek beszélek?

Figyelt kérdés

és hogyan tudnék változtatni rajta?


alapjáraton nem vagyok vagyok beszédes emberke, ill nem szeretek beszélni, inkább megtartom magamnak a mondanivalóm.


ha ketten vagyok valami csajjal, és beszélek neki azzal nincs gond, de olyan mintha remegne a hangja?! pedig nem vagyok ijesztő. ha látom a távolból eléggé mást mutat magából.


de pl ha vagyok valahol tömegben és ott beszélnek, majd amikor én is megszólalok zavarba jövök :D de akik hátradőlve ültek, azok előre dőlnek, felkönyökölnek az asztalra, vagy ahova lehet és valahogy így néznek rám : [link]


2012. jan. 12. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Lámpaláz.
2012. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Macs1209 ***** válasza:
Javaslom nézd meg az Egy rém rendes család 8. évad 5. részét. Lehet ilyet produkálsz, és azért :)
2012. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és az miért van hogy ha több embernek beszélek, tágra nyílt pupillákkal figyelnek? sőt amikor megszólalok még sóhajtanak is egyet :D szoktam ilyenre is figyelni valamiért...
2012. jan. 12. 14:48
 4/8 anonim ***** válasza:
tépj be beszéd elött
2012. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Macs1209 ***** válasza:
Az is lehet, hogy feltűnő jelenség vagy, és nem azt nézik, mit mondasz, hanem....
2012. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Velem is van így, csak engem nem néz senki se furán, pedig itt mindenki szőrösnek hisz xD
2012. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Macs1209 ***** válasza:
Chubakka18: Maradj már a bundádban :)
2012. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Macs1209:


megnéztem. na én ugyanez vagyok, de azért nem beszélek ilyen bäromságokat, meg tudok azért beszélni, csak vörös leszek :D

2012. jan. 12. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!