Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Közvélemény kutatás! :D Ti...

Közvélemény kutatás! :D Ti hogy képzelitek el a tökéletes életet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 18:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát embereknek már nem lehet hinni - eddig se lehetet. Szóval a politika nem oldja meg. Ember sem.


Tehát marad az, hogy jön majd Armageddon (ami Isten háborúja lesz, nem pedig természeti háború), végre eltörlődik a földröl a gonosz és jön Isten igazságos királysága.

2012. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
36%
wow ... az előző válaszoló nagyom rátapintott a lényegre .:D ...jah, a tökéletes életet csak Istennel tudom elképzelni ...
2012. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
pénz pénz pénz,ha az megvan az már félig tökéletes élet,de abból meg tudom venni a maradékot ami kell.
2012. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

(én vagyok az első hozzászóló)


A pénz szerintem nem boldogít. Láttatok ti már sztárt akinek sok pénze volt igazán boldognak, úgy hogy nem bántotta semmi???

Ne bízzunk sem pénzben, sem emberben.

2012. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
más a pénz,és már a hírnév, ti első kettő inkább élet utáni állapotot emlegetitek,én inkább reálissabb tökéletes életet említettem.
2012. jan. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én az életet úgy képzelem el,hogy mindenki boldog. Nem lennének betörések, ember rablások.. A sok hajléktalannak is lenne háza, és az sem szenvedne. És nem csak ők ne szenvedjenek, hanem senki. Mindenki boldogan élne a családjával egészségesen. Szerintem a pénz boldogít..Elég sok ember bármit meg adna azért, hogy pénze lehessen és eltudja tartani magát, és a családját. Ez egyéni vélemény.. Mindenki máshogy van ezzel. :)
2012. jan. 15. 19:04
 7/18 anonim ***** válasza:

5-ös hozzászólóhoz:


Én nem az élet utáni helyzetről beszéltem. Én az életről a földön.

"Az igazak öröklik a földet, és mindvégig rajta lakoznak." (Zsolt 37:24)

Armageddonkor pedig: "Mert az elvetemültek kivágattatnak; de akik az Urat várják, öröklik a földet." (Zsolt 37:9)


Isten a földet tisztítja meg és alakítattja Paradicsommá. Ez volt az eredeti terve és ez nem is változik. Sátánnak engedett Ádám és Éva, ki lett űzve a Paradicsomból, de ez nem jelenti,hogy Isten szándékai meghusultak (lásd. fenti versek).


Én nem a halál utánról beszéltem. Halál után nincs lét. A halott nem tud semmi. És mivel nem tud semmit, nincs értelme, hogy a mennybe menjen: "Mert az élők tudják, hogy meghalnak; de a halottak semmit nem tudnak, és azoknak semmi jutalmok nincs többé; mivelhogy emlékezetök elfelejtetett." Préd 9:7

A halott a seolban, azaz a hádeszben van, ami üres helyet sirgödröt jelent. Sajnos néhány helyen pokolra lett fordítva. De itt a wikipédián elolvashatod mit jelent,hogy seol: [link]

Szóval a halottak egyszerűen a sírgödörbe vannak.



Szóval én arról az életről beszélek, ami a földön beteljesedik. Akik prédikálnak (Máté 24:14), megszentelik Isten valódi nevét (Zsolt 83:19) és betartják parancsait (nem paráználkodnak, nem lopnak, nem csalnak) öröklik a földet. Én a tökéletes életet így szeretném.

2012. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ők azok akik a mennybe mennek:


(Jel 7:2-8)

És láték más angyalt feljőni napkelet felől, akinek kezében vala az élő Istennek pecséte; és nagy szóval kiálta a négy angyalnak, akinek adatott, hogy ártson a földnek és a tengernek,

3Ezt mondván: Ne ártsatok se a földnek, se a tengernek, se a fáknak addig, míg meg nem pecsételjük a mi Istenünk szolgáit az ő homlokukon.

4És hallám a megpecsételtek számát: Száznegyvennégyezer, az Izráel fiainak minden nemzetségéből elpecsételve.

5A Júda nemzetségéből tizenkétezer elpecsételt vala; a Ruben nemzetségéből tizenkétezer elpecsételt; a Gád nemzetségéből tizenkétezer elpecsételt;

6Az Áser nemzetségéből tizenkétezer elpecsételt; a Nafthali nemzetségéből tizenkétezer elpecsételt; a Manassé nemzetségéből tizenkétezer elpecsételt;

7A Simeon nemzetségéből tizenkétezer elpecsételt; a Lévi nemzetségéből tizenkétezer elpecsételt; az Izsakhár nemzetségéből tizenkétezer elpecsételt;

8A Zebulon nemzetségéből tizenkétezer elpecsételt; a József nemzetségéből tizenkétezer elpecsételt; a Benjámin nemzetségéből tizenkétezer elpecsételt.



Ők pedig a földön


Jel 7:9-15 pedig elmondja hogy a nagy sokaság a másik, akik felett ki lesz terjesztve a sátra.

"Azután látám, és ímé egy nagy sokaság, amelyet senki meg nem számlálhatott, minden nemzetből és ágazatból, és népből és nyelvből; és a királyiszék előtt és a Bárány előtt állnak vala, fehér ruhákba öltözve, és az ő kezeikben pálmaágak;

15Ezért vannak az Isten királyiszéke előtt; és szolgálnak neki éjjel és nappal az ő templomában; és aki a királyiszékben ül, kiterjeszti sátorát felettök."


Ez utóbbiak azok akikről idéztem, hogy "öröklik a földet". Tehát nem úgymond halál utáni élet. Egyszerűen csak élet békében olyanokkal, akik még fegyvert sem fognak. Ha kell börtönbe mennek és leülik az időt, de lesznek sorkatonák. Akik nem lopnak, nem csalnak. Akik nem paráználkodnak, nem részegesek. stb...

2012. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én úgy képzelem el, hogy minden ember odafigyelne a saját életére, környezetére, tenné a dolgát, betartaná a szabályokat és egyáltalán komolyan venné a világot, amiben él. Mindenki azon törné a fejét, hogy mivel tehetné jobbá az életet, és nem pedig azon, hogy mások hátán hogy kapaszkodjon fel, vagy hogyan érvényesüljön a többiek rovására. Rég nem itt tartanánk.
2012. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Ahhoz, hogy tökéletes életről eljussunk, kell egy nagy háború amiben a zsidók meghalnak. Ezek után minden ország vissza áll a normális kerékvágásba. A rendet meg egyszerűen fent lehet már tartani, ha nincsenek olyan emberek akik jelen pillanatban keverik a szart. Mert most, a világban az oszd meg és uralkodj el működik. "Probléma, reakció, megoldás." http://www.youtube.com/watch?v=LJe6yh0lSbA&feature=channel_v..
2012. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!